Rüyasında Çirkin Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyasında Çirkin Görmek

Okunma Sayısı: 388

Rüyasında Çirkin Görmek

Rüyasında çirkin gören rüya sahibi, ne kadar çaba harcarsa harcasın şansızlığın peşini bırakmayacağına işaret etmektedir. Hayırlı bir rüya değildir. Kişinin başına gelecek zorluklar içerisinde boğulacağına, avukatlık bazı durumların olacağına işaret etmektedir. Kişinin maddi ve manevi sıkıntıları arka arkaya görüp, çaresiz kalacağına ve ailesine ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çirkin Talip Görmek

Rüyada görülen çirkin talip, çirkin görmenin tam tersi şeklindedir. Kişinin bolluk içinde olup, maddi ve manevi sıkıntı yaşamayıp, huzur içerisinde olacağına, şansın kendisinden yana olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Rüyada görülen çirkin bebek kişinin beklediği haberlerin kısa sürede geleceğine ve hayırlı bir işe adım atılacağının göstergesidir. Görülen bebek kız ise mutluluğa erkek bebek ise aile içerisinde huzursuzluk çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çirkin Balık Görmek

Rüyasında çirkin balık gören kişinin gerçeğin aksine çok neşeli bir kişilik olduğuna yaşadığı güzel günlere doyamayacağına ve çok mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yüzünün çok geleceğine ve meslek hayatında büyük başarılar elde edeceğine yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.