Rüyada Zurna Görmek ve Çalmak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zurna Görmek ve Çalmak

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Zurna Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada zurna görmek, sizin hakkınızda çıkan dedikodular olarak kendini gösteren rüya tabiri unsurudur. Ancak bu dedikoduların aslı olmamasından ötürü sadece söylenti olduğu da ifade edilmektedir. Uzun zamandır görmediğiniz biriyle yeniden karşı karşıya geleceğinize işarettir. İyi haberler alacağınızın da işareti olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada zurna çalmak

Rüyada zurna çalmak bir nedenden ötürü ağlayacağınıza işaret etmektedir. İyi haberler alacağınıza ve bu haberler sonrasında da üzüntülerinizin son bulacağına, tüm kederinizin sona ereceğine işarettir.

Rüyada hasta kimsenin zurna çaldığını görmek

Rüyada hasta kimsenin zurna çaldığını görmek, o kişinin vefat haberini alacağınıza işarettir. Vefat edilen kişinin evinde zurna çalınması ise ölünün arkasından ağlayanlara işarettir.

Rüyada zurna sesi duymak

Rüyada zurna sesi duymak, çocuk sahibi olacağınıza ya da istediğiniz işe sahip olacağınıza delalettir.

Rüyada zurnanın deliklerine dikkat etmek

Rüyada zurnanın deliklerine dikkat etmek, eğitim hayatınızı hayırlı gelişmelerle perçinleyeceğinize işarettir. Aynı zamanda da parlak bir geleceğe sahip olacağınızı göstermektedir.

Rüyada zurna yaptığını görmek

Rüyada zurna yaptığını görmek, büyük maddi sıkıntılarınızın şansınızın dönmesiyle beraber ortadan kalkacağına işarettir. Hastalıklarınızın da şifa bulacağına delalettir.

Rüyada zurna kırmak

Rüyada zurna kırmak, başınıza bela açılacağı yönünde bir rüyadır. İstememeniz halde başınıza gelecek olan problemlere işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.