Rüyada Zümrüt Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zümrüt Görmek

Okunma Sayısı: 202

Rüyada Zümrüt Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada zümrüt görmek, çabalayarak kazanılmış helal para olarak adlandırılmaktadır. Zümrüdün bir takı içinde üzerinizde olması durumundaysa da evlilik ve hayırlı evlada da delalet edilmektedir. Aynı zamanda da rüya tabiri içinde sadık bir dosta da yorumlanmaktadır. Zümrüt görmek olumsuz biçimde de yorumlanabilmektedir. Bu rüya; arkanızdan dedikoduların yapıldığına, evliliklerin sonlanacağına ve hayatınızı mutsuz bir biçimde sürdüreceğinize delalettir.

Rüyada zümrüt yüzük görmek

Rüyada zümrüt yüzük görmek, evlenmek ve mutlu bir yaşam kurmak anlamına gelebilmektedir. Aldığınız kararlar sonucunda da tam istediklerinize erişeceğinize de delalettir.

Rüyada zümrüt kolye görmek

Rüyada zümrüt kolye görmek, zengin bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağınız anlamına gelmektedir. Zümrüt kolyenin koptuğunu görmek ise hayırlı bir rüya olarak görülmemektedir.

Rüyada zümrüt kırmak

Rüyada zümrüt kırmak, eşiniz ya da sevgilinizle büyük bir tartışma yaşayacağınıza ya da geri dönülemeyecek laflar edeceğinize delalettir. Aile birliğinizin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada zümrüt kolye görmek

Rüyada zümrüt kolye görmek, bekar olmanız durumunda evlilik kararı alacağınıza işarettir. Evli olmanız durumunda da eşinizin sadık biri olduğuna yorulmaktadır. Zümrüdü sizin hediye etmeniz durumunda ise hediye ettiğiniz kişiye tavsiye vererek desteğinizi esirgemeyeceğinize işarettir.

Rüyada zümrüt kaybetmek

Rüyada zümrüt kaybetmek, hakkınızda atılacak olan iftiralardan sonra mutsuz olacağınıza hatta evliliğinizin bile sona ereceğinize delalettir. Hayatınızın her noktasında bir çöküşe gireceğinize işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.