Rüyada Zümrüt Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada zümrüt görmek, şehadet mertebesine ve bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye işarettir. Zümrüte rast gelmek; yüce kardeşlere, ahlaklı evlada, faydalı ilim yahut helal mala delalet eder.

Rüyada zümrüt görmek ne demek: Helal mala, iyilik ve başarı kazanmaya işarettir. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada zümrüt görmek, alın terinizle kazandığınız para olarak yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, yuva kurmak demektir. 

Rüyasında zümrütün çatladığını görmek, aşık olduğu kimseye gücenecek demektir. Rüyada mücevher taktığını gören kadın, çocuk sahibi olur demektir. Zümrüt takan kadının eşi ona sadık olacak demektir.

Rüyada zümrüt almak, hayra yorulmaz. Bu rüya, çıkarılan dedikodular yüzünden eşlerin ya da sevgililerin birbirinden ayrılıp, mutsuz olacakları biçiminde yorumlanır. Bekarlar için herkes tarafından beğenilen, ünlü ve zengin birisi ile evliliktir. Evliler için çocuk ve çocukla gelecek kısmettir.

Rüyada zümrüt görmek nedir; evlat, arkadaş ve mal ile tabir olunur. 

Kirmani’ye göre: Rüyada zümrüt görmek; din, mezhep ve güzellik ile yorumlanır. İri taneli ve sağlam zümrüt taşına sahip olduğunu gören, dinine bağlı olur. Helal maldan faydalanır. Birinin kendisine bir zümrüt taşı verdiğini gören o kişi yüzünden para kazanır.

Cabir’ül Magribi’ye göre; rüyada zümrüt görmek, hizmetçi ve bir rivayete göre iyi söz ile yorumlanır. Rüyasında birine bir zümrüt taşı verdiğini gören, o kişiye nasihatte bulunur. 

Ebu Said El-Vaiz’e göre, rüyada zümrüt görmek; terbiyeli ve iyi huylu, cesur ve kahraman bir sadık dost ile tabir olunur. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada zümrüt görmek; şehadete, cennet köşklerine girmeyi gerektiren amel ve hallerde bulunmaya işarettir. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, evlilik anlamına gelir. Aldığı zümrütün çatladığını gören, sevgilisiyle darılacaktır. Dağılması, ayrılıktır. Rüyasında güzel, süslü yüzük, gerdanlık takan kadının çok güzel çocuğu olur. 

Rüyada zümrüt takan kadın eşine daima güvenecektir. Eşi tarafından sevilecek ve aldatılmayacaktır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Zeberced (Zebercet), Kıymetli Taş

Zümrüt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi