Rüyada Zülüf Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zülüf Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Zülüf Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada zülüf görmek, liderlik özelliklerine sahip bir çocuğa sahip olacağınıza işarettir. Eğer bekarsanız da var olan hastalıklarınızın son bulacağına ve yakınlarınızın da sağlığına kavuşacağına delalettir.

Rüyada zülüf kesmek

Rüyada zülüf kesmek, maddi anlamda kayıplara uğrayarak; bu kaybı borç paralar alarak gidermeye çalışacağınıza işarettir. Ailenize gereken önemi verdiğinize ve ailenizle huzur içerisinde bir yaşantı içerisinde olacağınıza delalettir.

Rüyada zülüflerin parlak siyah olması

Rüyada zülüflerin parlak siyah olması, zengin biriyle evlilik yapacağınıza işarettir. İş hayatınızı da her zaman üst seviyeleri hedefleyerek hareket edeceğinize işarettir.

Rüyada kadının zülüf görmesi

Rüyada kadının zülüf görmesi, zorlu bir işe gireceğinize ve bu işi gerçekleştirmek adına çaba göstererek ciddi kazançlar elde edeceğinize delalettir. Aynı zamanda da hayatınızda yapacağınız değişikliklerin sonuçlarını alacağınıza işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar