Rüyada Ziyaret Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada varlık sebebimiz, Peygamberimiz Hazret-i Muhammed’i (S.A.V.) ziyaret ettiğini görmek; salih amel işlemeye, Allah (C.C.) sevgisine, şan ve şerefe, Efendimizin şefaatine, din büyüklerine, mürşid olan zatlara uymaya, ehl-i beyti ve onları sevenleri sevmeye işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Kabir Ziyareti, Tanıdık, Misafir 

Rüyada mübarek yerleri ziyaret etmek, hayır ve bereket meydana gelmesine; dostları ziyaret etmek sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya; akrabayı ziyaret etmek, uzun ömre ve rızık bolluğuna delalet eder.

Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluk demektir. İstemediğiniz bir ziyaret ise sevmediğiniz insanlarla aynı ortamı paylaşacaksınız demektir. Ufak bir sıkıntının habercisidir. Rüyada yaptığınız ziyaret rahatsızlık verdiyse pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir.

Rüyada peygamberimizi ziyaret etmek; salih amellerle korkudan emin olmaya ve halkın büyüklerine yaklaşmaya, şanın yücelmesine, alim ve büyük kimselere muhabbet etmeye işarettir. Peygamberimizi görmek, bazen de hidayet ilim ve olgunluğa işarettir. Rüyada Beyt-i Mukaddesi ziyaret etmek; berekete, ilimlere, sırlara muttali olmaya işarettir. 

Rüyada Hz. İbrahim (A.S.)’i ziyaret etmek; anne babaya itaat ve onlara iyiliğe, söz ve işle kendini onlara sevdirmeye işarettir. Bazen de bu rüya, ilim talebinde çalışmaya, hayırlı ve itaatkar kimselere sevgi bağlamaya, dünya ve ahiret hayrından arzu ettiği şeye erişmeye işarettir.

Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluğun habercisidir. Rahatsızlık veren bir ziyaret ise pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Etrafınızda kötü ve ikiyüzlü insanların sayısı artabilir.

Rüyada tanımadığın birini ziyaret ettiğini görmek ne demek: Rüyayı gören kadınsa, hayırlı bir kısmeti çıkar ve bu kişi onun için çok hayırlıdır.

Ziyaret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi