Rüyada Zırh Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zırh Görmek

Okunma Sayısı: 156

Rüyada Zırh Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada zırh görmek, iş hayatınızda başarılı sonuçlar elde edeceğiniz bir rüya tabiri olarak adlandırılmaktadır. Aynı zamanda da etrafınızdaki kişilerin son derecede güvenilir olduğuna ve başınız sıkıştığında desteklerini esirgemeyeceklerine işarettir. Düşmanlarınıza karşı kendinizi koruyabilecek güce sahip olduğunuza işarettir. Bunun yanında mutlu bir evlilik yapacağınıza ve hayırlı evlatlara sahip olacağınıza işarettir.

Rüyada zırh giymek

Rüyada zırh giymek, düşmanlarınızın yapacağı kötülüklere karşı direncinizin bulunmadığı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda da devlet işlerinde yükseleceğinize ve hayırlı evlatlarınız olacağına da yorulur.

Rüyada zırh ustası görmek

Rüyada zırh ustası görmek, evleneceğiniz anlamına gelen rüya tabiri olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda da evleneceğiniz kişinin hayatınızda en büyük yardımcınız olacağına yorulmaktadır. Hayırlı evlatlara da sahip olacağınıza ve mutlu bir hayat içerisinde ömrünüzü tamamlayacağınıza delalettir.

Rüyada zırh giyen kadın görmek

Rüyada zırh giyen kadın görmek, eş anlamına gelen bir rüyadır. Zırhın koruyuculuğu ve şatafatı da eşin durumunu ve maddi gücünü yansıtmaktadır.

Rüyada zırhlı askerler görmek

Rüyada zırhlı askerler görmek, başınızdan geçecek olan kötü olaylara yorulmaktadır. Aynı zamanda da iş hayatınızda arkanızdan dedikodu yapan kişilerin varlığına da delalettir.

Rüyada zırh yapmak

Rüyada zırh yapmak, iş hayatınızda kazanç ve itibar sahibi olacağınıza delalettir. Aynı zamanda da daha iyi günlerin yakın olduğunu da göstermektedir.

Rüyada çelik zırh görmek

Rüyada çelik zırh görmek, ailenizle olan ilişkilerinizin kusursuz bir biçimde ilerleyeceğine delalettir. Aynı zamanda da kısa süreli sıkıntılarınıza çözüm bularak; isteklerinize kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada çelik zırh giymek

Rüyada çelik zırh giymek, eliniz geçecek olan yüklü paralarla yatırımlara yöneleceğinizi işaret eden bir rüyadır.

Rüyada altın zırh görmek

Rüyada altın zırh görmek, aşırı sevineceğiniz bir olay yaşayacağınıza işarettir. Bu olay esnasında afallayacağınıza ve ne yapacağınızı bilemeyeceğinize delalettir.

Rüyada altın zırh giymek

Rüyada altın zırh giymek, işlerinizden kazanacağınız paraları kendi zevkleriniz dahilinde harcayacağınıza delalettir. Bu tavrınızın ilerde maddi sorunlara ve tartışmalara sebep olacağına işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar