Rüyada Zindana Girmek Atılmak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zindana Girmek Atılmak

Okunma Sayısı: 190

Rüyada Zindan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zindan görmek, hastalıklarla boğuşacağına ve bu hastalıkların sizi fazlasıyla yıpratmasından ötürü kısa bir ömre sahip olacağınıza dair bir rüya tabiri olarak görülmektedir. Ancak hastayken bu rüyayı görüyorsanız da iyileşeceğinize ancak kısa ömürlü olacağınıza yorulmaktadır. Öte yandan sizi oldukça üzecek olaylar yaşayacağınıza ve acı çekeceğinize delalettir.

Rüyada zindana düşmek

Rüyada zindana düşmek, beklediklerinizin gerçekleşmemesi üzerine hayal kırıklığına uğrayarak; büyük bir üzüntü duyacağınıza işarettir. Aynı zamanda da fazlasıyla güvendiğiniz biri tarafından terk edileceğinize de yorulmaktadır.

Rüyada zindandan kaçmak

Rüyada zindandan kaçmak, tüm üzüntülerinizi sona erdirecek ve sorunlarınızı çözecek gelişmeler yaşayacağınıza delalettir. Kariyerinize yeniden başlayarak; ciddi başarılar elde etmeniz sonucunda kazançlarınızı katlayacağınıza işarettir.

Rüyada zifiri karanlık zindana kapatılmak

Rüyada zifiri karanlık zindana kapatılmak, başınıza çok kötü olayların geleceğine ve bu konuda herhangi bir çare üretemeyeceğinize işarettir.

Rüyada zindandan çıkmak

Rüyada zindandan çıkmak, tüm sorunlarınızın son bulacağına delalettir. Aynı zamanda da aile hayatınızda küçük çaplı sıkıntılar yaşansa da kısa süre içerisinde yerini huzurun alacağına işarettir.

Rüyada karanlık zindan görmek

Rüyada karanlık zindan görmek, sorunlarınızı aşmakta yetersiz kaldığınız durumlarda yakınlarınızdan destek alacağınıza ve bu problemleri aşacağınıza işarettir.

Rüyada zindandan kaçtığını görmek

Rüyada zindandan kaçtığını görmek, sorumluluklarınızı yerine getirmemenizden dolayı ailenizle sorunlar yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada zindana atılmak

Rüyada zindana atılmak, işleyeceğiniz hataların bedelini çekeceğinize delalettir.

Rüyada zindan kapısı görmek

Rüyada zindan kapısı görmek, etrafınızda kötü insanların bulunduğuna delalettir. Çevrenizden o kişileri uzaklaştırmamanız durumunda zorlu gelişmeler yaşayacağınıza da işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.