Rüyada Zil Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zil Görmek

Okunma Sayısı: 209

Rüyada Zil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zil görmek, işinizde yükselerek; başarılı sonuçlar alacağınıza delalettir. Bekarsanız evleneceğinize, evliyseniz de çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Yaşlı olmanız durumunda da oldukça rahat bir hayat süreceğinize işarettir. Öte yandan zil görmek iyi bir rüya olarak görülmemektedir. Etrafınızdaki kişilere yalan söyleyeceğinize ve hatalı davranışlar içinde olacağınıza da yorulmaktadır.

Rüyada zil çalmak

Rüyada zil çalmak, başınıza gelecek olan kötü olaylara delalet edilmektedir. Bu rüya tabiri aynı şekilde taassup inançlarla dolu kişilerin etrafınızda olduğunuza işarettir.

Rüyada okul zili görmek

Rüyada okul zili görmek, hatalarınızın farkına varacağınıza ve pişman olarak onları telafi etmeye çalışacağınıza işarettir.

Rüyada kapı zili görmek

Rüyada kapı zili görmek, yakın çevrenizden maddi manevi destek almaya gerek duyacağınıza işarettir. Aynı zamanda da çevreniz tarafından fazlasıyla dikkat çeken ve saygı duyulan biri olduğunuza da yorulmaktadır.

Rüyada uzaktan zil sesi duymak

Rüyada uzaktan zil sesi duymak, etrafınızda bulunan temiz kalpli ama çok konuşan biri olacağına delalettir. Aynı zamanda da yakın gelecekte etrafınızdan duyacağınız haberden dolayı mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada zili kırmak

Rüyada zili kırmak, etrafınıza büyük bir yalan söyleyeceğinize ancak sonrasından da pişman olacağınıza delalettir. Kötü yaşantınızdan son anda vazgeçeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada zil çalıp oynamak

Rüyada zil çalıp oynamak, maddi konulara fazlasıyla düşkün olduğunuza delalettir. Bu düşkünlüğünüz sonrasında üzüntülü durumlar yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada zil çalıp kaçmak

Rüyada zil çalıp kaçmak, iş hayatınızda ya da ailenizde yeni bir gelişmenin yaşanacağına delalettir. Ancak bu yeni gelişme için hazırlık yapmanız gerektiğine ve bu hazırlık aşamasında da sıkıntılı bir sürece gireceğinize işarettir.

Rüyada zil tamir etmek

Rüyada zil tamir etmek, hayatınızdaki tüm sorunlara yüksek gayretiniz sonrasında çözüm üreteceğinize delalettir. Bundan sonraki zaman diliminde de başarılı olacağınıza yorulmaktadır. Ancak tüm bu çabalamanız sonucunda yorgun düşeceğiniz anlamına gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.