Rüyada Zeytinyağı Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada zeytinyağı görmek; ilme, berekete, hidayete, helal rızka, göz ve kalp nuruna işarettir. Bununla yağlanmak, şifaya; temiz zeytinyağının kötü kokması, sözü bozmaya; zeytinyağı satan kimseyi görmek, meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye, hidayet ve ilme delalet eder. 

Rüyada berrak ve temiz şişede zeytinyağı görmek, bolluk ve berekettir. Rüyada görülen zeytin yağı, helal rızıktır. Rüyasında zeytinyağı içtiğini gören, hafif bir hastalığa yakalanır.

Abdülgani Nablusi’ye göre: Zeytinyağı görmek, kalp nuruna, yeni çocuğa veya eski eşyaların değiştirilmesine delalet eder. Rüyada berrak bir zeytinyağı görmek, kendisi için iyi niyetli kişiler tarafından iyilik düşünüldüğüne; rüyada bulanık zeytinyağı görmek ise kendisi hakkında dedikodu yapıldığına ve islerinin kıskanıldığına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen zeytinyağı, rızık ve helal mal, onunla yağlanan kimse için de şifadır. Rüyada zeytinyağını içtiğini gören kimse, sihre veya hastalığa yakalanır. Zeytinyağı; ilim, bereket ve hidayet, batinî nur ve helal rızıktır. Bazen zeytinyağı göz veya kalp nuruna, bazen de yeni çocuğa işarettir.

Rüyada temiz ve güzel zeytinyağının çirkin olarak görülmesi, sözü bozmaya; kötüsünün güzel veya hoş olduğunun görülmesi ise, güzel muamele ve güzel itikada işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Zeytin Ağacı, Zeytin, Sürünülecek Yağ

Zeytinyağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi