Rüyada Zeytin Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada zeytin görmek; mal ve eşyaya, kolay elde edilen rızka, mutluluk içinde bol geçime; günahkar için iman nuruna, hidayete, ilme ve irfana, çocuklar için zekaya işarettir.

Rüyada ham zeytin görmek; üzüntü, şiddet ve borca delalet eder. Sarı renkli zeytin görmek, dinde üzüntü ve kedere; zeytin ağacı eş ve çocukları için mübarek ve hayırlı kimseye, şerefli bir kadına, ileride yönetici olacak çocuğa ya da yüksek mevkiye delalet eder.

Rüyada zeytin görmek veya yemek, para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayrimenkul almak demektir. Zeytin ağacı görmek, kısmet demektir.

Rüyada zeytin aldığını görmek ne anlama gelir: Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Rüyada yeşil zeytin görmek ne demek: Mal, mülk ve kısmettir. Zeytin rüyaları çok hayırlıdır ve bolluğu işaret eder.

Rüyada zeytin görmek ne demek, birçok şekilde tabir olunur. Sarı zeytin kedere; yeşil zeytin mal ve kaybolan mala; siyah zeytin ölüme ve mateme işarettir.

Rüyasında zeytin yediğini görmek, iyi kimseler için mala ve kötüler için işe kedere delalet eder. Bir yerde yığılı ve küme halinde zeytin görmek, ibadete delalet eder. 

Abdulgani Nablusi’ye göre; ekmekle zeytin yediğini gören bir menfaate erişir. Sarı zeytin yediğini görenin eline mal geçer ve hemen harcar. Siyah zeytin fesat, hüzün ve kederdir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen zeytin, mal ve eşyadır. Zeytin ağacı görmek, aile ve çocukları için mübarek bir adamdır. Bazı tabirciler, zeytin ağacı, şerefli bir kadın yahut ileride amir olacak bir çocuktur ya da yüksek bir mevkidir, dediler. 

Rüyada sarı zeytin görmek, dinde üzüntü ve kederdir. Zeytin ağacı görmek nedir; mal, eşya ve şerefli bir kadındır. Bir kimsenin rüyada zeytine sahip olması yahut onu yemesi, hayır ve berekettir. Zeytin, kolay elde edilen rızka sevinçle beraber bol geçime işarettir. 

Rüyada zeytin temizlediğini yahut sıktığını gören kimse, çetinlik ve meşakkate düşer. Zeytin, hastalar hakkında onların kuvvetlerine işarettir. Zeytin, günahkar kimse için iman nuruna, hidayete, ilme ve Kur’an okumaya, kemiklerinde kırık ve çıkık olan kimse için kemiğinin iyileşmesi, küçük için zekaya; fakir için mala işarettir. Ancak insanın yetişmemiş yeşil zeytin yemesi, müstesnadır. Ayrıca bu rüya; üzüntü, keder, şiddet ve edeceği borca işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Zeytinyağı, Peynir 

Zeytin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi