Rüyada Zeytin Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zeytin Görmek

Okunma Sayısı: 292

Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zeytin görmek, yoksul dönemlerinizi atlatarak; maddi açıdan bolluğa erişeceğinizi ifade etmektedir. Öte yandan eğitimlerinizin başarılı bir biçimde sonuçlanacağına da delalettir. Çocuk istemeniz halinde yakın zamanda müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada zeytin yığını görmek

Rüyada zeytin yığını görmek, uzun süreli durgunluğunuzu üzerinizden atacağınıza ve iş hayatınızda da başarılı sonuçlar alacağınıza işarettir. Diğer bir yoruma göre ise uzun süreli bir ilişki içinde olacağınıza delalettir.

Rüyada acı zeytin görmek

Rüyada acı zeytin görmek, iş hayatınızda sıkıntılı bir sürece gireceğinize ve bu sorunları kısa süre içerisine atlatmayı başaracağınıza işarettir. İş hayatınızdaki sıkıntıları yaşadığınızda ruh halinizin ciddi anlamda bozulacağına, bu konuda profesyonel destek alacağınıza da delalettir.

Rüyada bozuk zeytin görmek

Rüyada bozuk zeytin görmek, hayatınızdaki sorunlara karşı soğukkanlı davranmanız gerektiğine delalettir. İş hayatınızdaki sıkıntılardan ötürü ciddi mal kaybına uğrayacağınıza ve ailenizle tartışmalar içerisinde olacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada yeşil zeytin görmek

Rüyada yeşil zeytin görmek, helal kazanç elde edeceğinize ve bu kazancınızın büyük bir çoğunluğuyla da yatırım yapacağınıza delalettir.

Rüyada siyah zeytin görmek

Rüyada siyah zeytin görmek, tüm sıkıntılarınızı unutarak; rahat bir hayat yaşayacağınıza delalettir. Huzurlu aile yaşantınızı bozacak hiçbir gelişmenin yaşanmayacağı anlamına gelir.

Rüyada sarı zeytin görmek

Rüyada sarı zeytin görmek, hastalık sahibi olacağınıza ve uzun süre çile çekeceğinize delalettir.

Rüyada zeytin ağacı görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek, kısmetli bir rüya olarak adlandırılmaktadır. Ağacın üzerindeki zeytinin sayısına göre kısmetin o kadar büyük olacağına işarettir.

Rüyada zeytin diktiğini görmek

Rüyada zeytin diktiğini görmek, eğitim sürecinizi başarılı sonuçlarla sonuçlandıracağınıza işarettir. Uzun bir aşk hayatına başlangıç yapacağınıza ve iş hayatınızdaki başarılara da delalettir.

Rüyada zeytin ağacına çıktığını görmek

Rüyada zeytin ağacına çıktığını görmek, kariyerinize odaklanarak; hedeflediğiniz başarılara ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Aile hayatınızı sıkıntısız bir biçimde sürdüreceğinize ve düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize de yorulur. Zeytin ağacına çıkıp daha sonradan indiğinizi görmeniz durumunda ise iş hayatınızdaki sorunların başka sıkıntılar doğuracağına işarettir. Öte yandan başladığınız ilişkinin kötü bir tartışma sonucunda sona ereceğine işarettir.

Rüyada zeytin ağacından zeytin topladığını görmek

Rüyada zeytin ağacından zeytin topladığını görmek, iş hayatınızdaki başarıların zengin olmanızı sağlayacağına delalettir. Bu kazancınızla ailenize ve yakın çevrenize destek olacağınıza da işarettir.

Rüyada zeytin yediğini görmek

Rüyada zeytin yemek, zeytinin rengine göre değişkenlik gösteren bir rüyadır. Sarı zeytin yiyorsanız; maddi bir kayba uğrayacağınıza işarettir. Siyah zeytin yemeniz durumunda ise yakınınızda olan hasta birinin vefat edeceğine delalettir. Siyah zeytinin tadının acı olması durumunda da hasta kişinin şifa bulacağı söylenebilmektedir.

Rüyada zeytin kırdığını görmek

Rüyada zeytin kırdığını görmek, bir iş alanına yönelerek; çıkarlarınızı elde edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada zeytin topladığını görmek

Rüyada zeytin topladığını görmek, bekarsanız huyu güzel biriyle evlilik yapacağınız anlamına gelmektedir. Evli olmanız ise ileride başarılı olacak bir evlada sahip olacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada ham zeytin yemek

Rüyada ham zeytin yemek, borçlarınızı ödemekte zorlanacağınıza ve yokluk çekmekten büyük üzüntü duyacağınıza delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar