Rüyada Zehirli Hayvan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zehirli Hayvan Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Zehirli Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada zehirli hayvan görmek, çok tehlikeli bir düşmana işaret etmektedir. Aynı zamanda da aile yaşantınızdaki sorunlara ve eşinizden boşanacağınıza delalettir.

Rüyada zehirli yılan tarafından ısırılmak

Rüyada zehirli yılan tarafından ısırılmak, hiç beklemediğiniz birinin size ihanet edeceğine delalettir. Aynı zamanda da iş hayatınızdaki saygınlığınızı kaybedeceğinize yorulur.

Rüyada su yılanı tarafından ısırılmak

Rüyada su yılanı tarafından ısırılmak, sizi kıskanan insanların varlığına delalettir. Ancak bu kişilerin kıskançlıklarını açığa vurmayacaklarına delalettir.

Rüyada evde yılan ısırması

Rüyada evde yılan ısırması, ev içinde size düşman olan birine delalettir.

Rüyada akrep ısırdığını görmek

Rüyada akrep ısırdığını görmek, yakın çevrenizden zarar göreceğinize yorulur. Bu zarar sonrasında da fazlasıyla üzüleceğinize ve yataklara düşeceğinize işarettir.

Rüyada zehirli örümcek ısırması

Rüyada zehirli örümcek ısırması, size iyi görünüp arkanızdan iş çevirecek olan bir düşmana delalettir.

Rüyada zehirli kertenkele ısırması

Rüyada zehirli kertenkele ısırması, ısırması sonucunda şişlik meydana gelmemesi halinde ani olaylar neticesinde istediklerinizin gerçekleşmeyeceğine delalettir.

Rüyada zehirli balık tarafından ısırılmak

Rüyada zehirli balık tarafından ısırılmak, iş hayatınızdaki olumsuzluklara yorulmaktadır. Aynı zamanda da kamu alanında üzücü bir haber alacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada zehirli hayvan öldürmek

Rüyada zehirli hayvan öldürmek, tüm hastalıklarınızın ve sorunlarınızın son bulacağına işarettir. Düşmanlara karşı galibiyet anlamına da gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar