Rüyada Zayıflamak Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada çok zayıflamak, yaşamındaki sıkıntılarla uğraşmayıp ruhsal sıkıntılara düşmek demektir. Rüyada insanlarında hayvanlarında zayıflaması kötüye yorumlanır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Şişmanlık, Zayıflık

Rüyada zayıflamak, farklı durumlara yorulabilir. Rüyada zayıfladığı gören kişinin hayat içindeki sıkıntıları bir tarafa bırakıp ruhsal sıkıntılarla uğraşacağı anlamına gelir. Kişinin bu ruhsal sıkıntılarla başa çıkamayıp bunalıma gireceğinin habercisi olarak da yorumlanabilir. Kişinin rüyasında zayıfladığını görmesi, ruhsal sorunlarıyla başa çıkamayacak hale geleceği şeklinde yorumlanabilir. 

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek 

Rüyada birinin zayıfladığını görmek, iki farklı şekilde yorumlanabilir. Bunlardan ilki; rüya sahibi eğer rüyasında zayıfladığını gördüğü kişiyi tanıyorsa bu kişinin uzun bir dönem boyunca maddi sıkıntılarını atlatamayacağını gösterir. İkinci durumdaysa rüya sahibi eğer rüyasında zayıfladığını gördüğü kişiyi tanımıyorsa rüya, kişinin kendisiyle ilgilidir ve rüya sahibinin uzun bir dönem boyunca maddi sıkıntılarla uğraşacağına delalet eder. (Bkz. Geçim Sıkıntısı Çekmek)

Rüyada Kendini Zayıflamış Görmek 

Kişinin rüyasında kendisini zayıflamış olarak veya aşırı güçten düşmüş olarak görmesi, aile hayatında veya iş hayatında bazı çekinceleri ve korkuları olduğunu gösterir. Kişi kendisini çok zayıflamış şekilde görürse korku duyacağı bir olay içinde olacağı şeklinde yorumlanır. Eğer kişi kendini rüyasında çok zayıfladığından şikâyet eder şekilde görürse bu durum kişinin çok istediği ve arzuladığı bir şeye ulaşacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Zayıflamış Birini Görmek 

Rüyada zayıflamış birini görmek, genel olarak kötü şekilde yorumlanır. Kişinin rüyasında zayıflamış birini görmesi; kişinin maddi kazancından büyük ölçüde azalma yaşayacağına, günlük hayattaki düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra rüya sahibin moralsiz ve düşünceli zamanlar geçireceğine, üzülmesine sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına yorulur. (Bkz. Üzülmek)

Rüyada Arkadaşını Zayıflamış Görmek 

Rüyada arkadaşını zayıflamış görmek, iyi anlamlara yorulur. Rüyada arkadaşını zayıflamış olarak görmek, kişinin arkadaşına yardım edeceği ve onun dertlerine çözüm üreteceği şeklinde yorumlanır. Bunun yanı sıra, kişinin kalbinin temiz ve iyi niyetli biri olduğunu gösterir. 

Rüyada Çok Zayıfladığını Görmek

Rüyada çok zayıfladığını görmek; kişinin bunalıma gireceği, hayatında manevi ya da maddi açıdan büyük sıkıntılar çekeceğine delalet eder ve kişinin bu sıkıntıları atlatırken çok zorlanacağı, tabiri caizse bu durumdan kurtulana kadar saçlarına aklar düşeceği şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada eşinin zayıfladığını görmek, genel anlamda kötüye yorulur. Rüyada eşinin zayıflaması, rüya sahibinin eşinin başına gelecek kötü bir olaya yorulur. Kötü olayların yaşanılacağına, ev halkının huzurunun bozulacağına ve uykusuz geceler geçirileceğine yorulur.

Rüyada Sevdiğini Zayıflamış Görmek 

Rüyada sevdiğini zayıflamış görmek, genel olarak iyi anlamlara yorulur. Rüya sahibinin sırtındaki yüklerden kurtulacağına ve hayatının belirli bir düzene gireceğine yorulur. Buna ek olarak rüya sahibinin sevdiği kişiyle mutlu bir birlikteliğe yelken açacağına da yorulur. (Bkz. Sevgili)

Rüyada Kardeşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada kardeşinin zayıfladığını görmek; rüya sahibinin ailesinde problemler varsa bu problemlerin birlik beraberlik yoluyla çözüleceğine, rüya sahibinin kardeşinin gizlemiş olduğu sorunları varsa bu sorunlar karşısında rüya sahibinin kardeşine destek olacağına ve rüya sahibinin ailesiyle beraber bol kazançlı günlere erişeceğine yorulur. 

Rüyada Çocuğunun Zayıfladığını Görmek

Rüyada çocuğunun zayıfladığını görmek, rüya sahibinin çocuğunun problemlerinden kurtulup feraha ereceğine ve işlerinde düzen oluşacağına yorulur. Ancak rüyada görülen çocuk küçükse, hastalık habercisi olarak yorumlanır. (Bkz. Kız Çocuğu, Oğlan Çocuğu)

Rüyada Ölüyü Zayıflamış Görmek 

Rüyada ölüyü zayıflamış görmek, iyiye yorulur. Rüya sahibinin uzun süreli azimli çalışmaları sonrasında başarıya ulaşacağına ve borçlarının kapanacağına işarettir. Rüya sahibinin işi yoksa yeni bir iş bulacağı şeklinde de yorumlanabilir. 

Rüyada Zayıflamak ve Güzelleşmek 

Rüyada zayıflamak ve güzelleşmek; rüya sahibinin arzuladığı şeylere kavuşacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve çevresinde onu kıskanan birileri olduğuna yorumlanır. (Bkz. Güzellik)

Rüyada Çok Zayıflamak

Rüyada çok zayıflamak; kişinin dünyevi dertleri bir kenara bırakıp ruhsal dertlerle boğuşacağına, bunalıma gireceğine ve zor zamanlar yaşayacağına delalet eder. 

Rüyada Zayıflamak Diyanet Tabiri 

Diyanet rüya tabirlerinde kişinin zayıflaması, kişinin depresyona gireceği, kötü ve zor zamanlardan geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Zayıflamak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi