Rüyada Zatürre Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zatürre Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada Zatürre Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zatürre görmek, iş hayatınızda gelişecek olan ani bir durum sonrasında telaşa kapılarak; ne yapacağınızı bilmeyeceğinize delalettir. Bu durumu her ne kadar zorlansanız da üstesinden geleceğinize işarettir. Aynı zamanda da rüya tabiri borç olarak bilinmektedir. Önceki günlerde alacağınız borçlardan ötürü sıkıntı yaşayacağınıza ve ödeme yapmakta zorlanacağınıza işarettir. Borcunuzun olmaması halinde de elinizden ani bir para çıkışının olacağına da delalettir.

Rüyada zatürre geçirmek

Rüyada zatürre geçirmek, hasta olacağınıza ya da iş hayatınızda sıkıntılı bir zamana gireceğinize işarettir.

Rüyada zatürre olan birini görmek

Rüyada zatürre olan birini görmek, gördüğünüz kişinin size olan davranış biçiminden pişman olduğuna delalettir. Aynı zamanda da bu kişinin sizden özür dilemeye çalıştığına yorulmaktadır. Hatalarından ders çıkardığına ve özür dilemek için fırsat kolladığına yorulmaktadır.

Rüyada aileden birinin zatürre olduğunu görmek

Rüyada aileden birinin zatürre olduğunu görmek, uzakta olan birinin hasretiyle yanıp tutuştuğunuzu göstermektedir. Ailenizden birinin gurbette olması durumunda direkt onu özlediğinizi gösteren bir işarettir.

Rüyada zatürreden ölmek

Rüyada zatürreden ölmek, yakın zamanında bir tanıdığınız için hastaneye gideceğinize delalettir. Öte yandan sürekli gelişim göstererek; çok başarılı yerlere geleceğinize delalettir.

Rüyada zatürre ilacı görmek

Rüyada zatürre ilacı görmek, borçlarınızı ödeyeceğinize işaret etmektedir. Aynı zamanda da refah bir hayat yaşamaya başlayacağınızı da göstermektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.