Rüyada Zar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zar Görmek

Okunma Sayısı: 160

Rüyada zar görmek, birileri tarafından kandırılacağınıza yönelik rüya tabiri olarak ifade edilmektedir. Zarla oyun oynayarak; kumarda kazandığını gören kişilerin gerçek hayatında dolandırılacağına ve mallarını büyük ölçüde de kaybedeceğine delalet eden bir rüyadır. Haram para kazanılması anlamına gelen bu rüya; aynı zamanda da yakın çevrenizdeki kişilerin arkanızdan dedikodunuzu yaptığına ve size karşı kıskançlık duygusu içinde olduğuna delalettir.

Rüyada zar atmak

Rüyada zar atmak, para karşılığı zar atılması durumu para kaybına uğrayacağınız anlamına gelmekte olan bir rüyadır. Para karşılığında yapılmaması halinde ise hayırlı bir rüya olarak tanımlanmaktadır.

Rüyada zar oynamak

Rüyada zar oynamak, para karşılığı zarlarla oyun oynamak, ciddi bir maddi kayba delalet etmektedir. Zar oyununu kaybetmeniz halinde ise etrafınızda olan kişilerde olan saygınlığınızı bir anda yitirmenize neden olacak bir iş içinde olacağınıza işarettir.

Rüyada tavla oynamak

Rüyada tavla oynamak, eğlence amaçlı ve para karşılığı olmadan oynanan bir oyun olmasından ötürü hayırlı bir rüya olarak ifade edilebilmektedir. Arkadaşınızla tavla oynadığınızı görmeniz durumunda aranızdaki dostluk bağlarının daha da kuvvetli bir hale geleceğine delalettir. Tanımadığınız biriyle tavla oynamanız halinde ise yeni biriyle tanışacağınız biçimde de yorulmaktadır.

Rüyada zarları kaybetmek

Rüyada zarları kaybetmek, yanlış yollardan döneceğinizin göstergesidir. Zarları aramanız halinde bulamamanız durumunda ise haram kazançtan uzak duracağınıza işaret eden bir yorum olarak ifade edilmektedir.

Rüyada zar bulduğunu görmek

Rüyada zar bulduğunu görmek, bir anda gelecek olan paraların; fazlasıyla işinize yarayacağına da işarettir.

Rüyada zar yuttuğunu görmek

Rüyada zar yuttuğunu görmek, hayırlı işler içinde olduğunuza delalettir. Aynı zamanda da sizi zora sokmaya çalışan kişilerin varlığına da işarettir.

Rüyada yerden zar topladığını görmek

Rüyada yerden zar topladığını görmek, ilişkinizde ciddi güvensizlikler olacağına delalettir. Aynı zamanda da yaşayacağınız sorunlarda ailenizden destek göremeyeceğinize ve yalnız kalacağınıza da işarettir.

Rüyada kırmızı zar görmek

Rüyada kırmızı zar görmek, hayırlı bir rüya değildir. Sorunlu işler içinde olarak; bu sorundan uzun süre kurtulamayacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada kırık zar görmek

Rüyada kırık zar görmek, hayatınızda başarısız olacağınız bir döneme gireceğinize işarettir. Bundan ötürü de fazlasıyla üzüleceğinize yorulmaktadır.

Rüyada siyah zar görmek

Rüyada siyah zar görmek, tüm sorunlarınızdan kurtulacağınıza ve hayatınıza yeni bir başlangıç yapacağınıza işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar