Rüyada Zambak Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada zambak görmek, işlerinizin hızla düzeleceğine işarettir. Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bol para kazanacak demektir. Beyaz zambaklar görmek, huzur ve mutluluğa erişecek anlamındadır. Kişinin huzur ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Beyaz zambak aynı zamanda evlilik ve yuvada mutluluğu da işaret eder.

Rüyada zambak çiçeği görüp koklamak; yaptırdığınız veya yaptıracağınız sigorta dolayısı ile hayatınızın garanti altına gireceğine, işlerinizdeki durgunluğun kalkacağına ve karınızın artacağına, mutlu ve rahat bir mevsim geçireceğinize delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada zambak görmek; sevgi ve muhabbete, bekar için evlenmeye, hasta için şifa bulmaya işarettir.

Rüyada bir tarlada beyaz zambaklar gören insan, hakettiği huzur ve mutluluğa kavuşur. Tek bir zambak alan bekar biri, evlenir. Zambağın solması; çürümesi, üzüntü ve kederle ilgilidir.

Rüyada genç bir kızın elinde zambak görmesi, çok yükselmesine ve zengin oluşmasına; bahçeden zambak topladığını görmek, dostlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza işarettir.

Rüyada birisinin size zambak buketi verdiğini görmek, birisi tarafından beğenildiğinize ve sevildiğinize işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Çiçek

Zambak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi