Rüyada Zahire (Un) Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zahire (Un) Görmek

Okunma Sayısı: 208

Rüyada Zahire (Un) Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zahire görmek, zenginlik alameti olan bir rüyadır. Zahirenin içindeki baklagil çeşitliliğinin çokluğu da zenginlik derecesini işaret etmektedir. Hayatınız boyunca yetecek paralara sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda da etrafınızdakiler tarafından gıpta ile bakılan biri konumuna yükseleceğinize işarettir. Kıskanan kişilerin size zarar vermek adına fırsat kolladığına delalettir.

Rüyada zahirenin tükenmesi

Rüyada zahirenin tükenmesi, maddi açıdan büyük bir kayba uğrayacağınıza ve yoksul günler içerisinde olacağınıza işarettir.

Rüyada zahireye fare girdiğini görmek

Rüyada zahireye fare girdiğini görmek, hilekar kişilere bir miktar para kaptıracağınıza ya da verdiğiniz borçları geri alamayacağınıza işarettir. Aynı zamanda da hedeflerinize ulaşmak için biraz daha sabretmeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada zahiresi olmayan kişinin zahire görmesi

Rüyada zahiresi olmayan kişinin zahire görmesi, zor zamanlar için birikim yaptığına işaret eden bir rüyadır. Bolluk içinde bir hayat süreceğinizi göstermektedir.

Rüyada boş zahire görmek

Rüyada boş zahire görmek, hedeflerinize dair gayretlerinizin sonuç vermeyeceğine delalettir. İstediklerinizi başaramamanızdan ötürü maddi sorunlar içerisinde olacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada dolu zahire görmek

Rüyada dolu zahire görmek, kariyerinizde başarılı olarak makam sahibi olacağınıza işarettir. Bu yüzden maddi sıkıntılar çekmeyerek hayatınızı devam ettireceğinize ve sosyal hayatınızda da etrafınızın daha kalabalık olacağına işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
güzel sözler - islam fm - mezar modelleri - mersin mezar