Rüyada Zabıta Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Zabıta Görmek

Okunma Sayısı: 156

Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zabıta görmek, ailenizin ve yakınlarınızın huzur dolu bir hayatı olacağına delalettir. Aynı zamanda da tüm sorunlarınızın üstesinden geleceğinize ve mutlu bir hayat süreceğinize delalettir. Tüm borçlarınızdan kurtularak, fakirliğinizin son bulacağı yöndeki rüya tabiri olarak ifade edilmektedir. Hem kendiniz hem de yakınlarınız için hayırlı bir rüya olarak ifade edilmektedir.

Zabıta memurlarını güzel giyinmiş ve güler yüzlü zabıta memurları yer alıyorsa huzurlu bir hayatı simgelemektedir. Öfke dolu ve kötü giyinen bir zabıtanın görülmesi ise maddi açıdan zarar göreceğinize delalettir.

Rüyada zabıta olduğunu görmek

Rüyada zabıta olduğunu görmek, karşınıza çıkacak bir musibet ile adeta sınanacağınıza yorulur. Bu sınavı başarılı bir biçimde geçeceğinize de delalettir.

Rüyada zabıta memurunun hile yaptığını görmek

Rüyada zabıta memurunun hile yaptığını görmek, gizli bir durumunuzun herkes tarafından öğrenileceğine delalettir. İşin öğrenilmesi halinde tüm tanıdıklarınıza rezil olacağınız anlamı içermektedir.

Rüyada zabıta kıyafeti giydiğini görmek

Rüyada zabıta kıyafeti giydiğini görmek, hanenizde iyi gelişmeler olacağına ve bereketli bir döneme gireceğinize işarettir.

Rüyada zabıta arabası görmek

Rüyada zabıta arabası görmek, tüm verdiğiniz sözleri yerine getirerek; söylediklerinizin arkasında duracağınıza işarettir. Aynı zamanda da maddi açıdan rahat bir döneme gireceğinizi ve bolluk içerisinde yaşayacağınızı da göstermektedir.

Rüyada zabıta dövdüğünü görmek

Rüyada zabıta dövdüğünü görmek, hastalıklarınızın kısa bir süre içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir. Rüyada zabıtadan kaçtığını görmek, iyi paralar kazanacağınız bir iş içinde olarak; istediğiniz refaha erişeceğinize işarettir.

Rüyada zabıta kıyafeti görmek

Rüyada zabıta kıyafeti görmek, kötü hallerinizin sürekli duruma geleceğine yorulan bir rüya olarak tanımlanmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar