Rüyada Yuva Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere işarettir. Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi, çocuğu olmasına delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Kuş)

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada kuş yuvası görmek ne anlama gelir: Yeni bir işe girişecek, çok başarılı olacaksınız. Rüya sahibi bir kadın ise taşınacağı anlamına gelir. Kişi bekarsa evlenir, evli ise ev sahibi olur. Kuş ve diğer yuva da aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada bir kuş yuvası görmek ne demek, yakında bir ev yaptıracağına veya satın alarak yeni bir yuva kuracağına işarettir. Bekarsa evleneceğine, evli ise çocuklarından birini evlendirecegine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ağaç üzerinde bulunan kuş yuvasını görmek, kuşun işaret ettiği kimseye işarettir. Bazen ağaç üzerindeki kuş yuvasını görmek, zevceye işarettir. Hamile olan kadının ağaç üzerinde kuş yuvasını görmesi, çocuk doğurmasına işarettir. Rüyada kuş yuvası görmek, umumhanelere veya halkla ilişkisi olmayan kimselerin mescitlerine işarettir. Yeni bir iş ve büyük başarı anlamındadır. Bir kadın bu rüyayı gördüyse taşınmak anlamındadır.

Yuva

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi