Rüyada Yürümek Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada düz yolda yürümek, İslam’ın prensiplerine uymaya; sokakta çanta veya evrakla yürümek, ehli için memuriyete; yalınayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine; mutedil ve orta bir seyirle yürümek, alçak gönüllülüğe ve takvaya işaret eder.

Rüyada koşarak yürümek; düşmana galip gelmeye, gerisin geri yürümek dinen bozukluğa yahut başladığı işten vazgeçmeye işarettir.

Rüyada kibirli bir şekilde yürürken yüzüstü düşmek, dünya ve ahirette hüsrana uğramaya, gökyüzünde yürüdüğünü görmek, yağmur suyu üzerinde yürümeye delalettir.

Rüyada tek ayakla yürümek, mal ve ömrünün yarısının gittiğine; sallanarak yürümek, dini yönden zayıflığa, geçici şeref ve itibara; mal sahibinin böyle yürümesi, malının hesabının kendisinden sorulacağına delalet eder.

Rüyada düz ve doğru bir yolda yürüdüğünü görmek, o kişi hayatında çok olumlu değişiklikler yapacağını belirtir. Başı önde eğerek yürümek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Yağmur altında yürümek, ihtiyarlığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.

Rüyasında yolda yürüyen bir kimse istediği şeyi er geç gerçekleştirecek demektir. Yürüdüğü yol ne kadar güzelse, rüya o kadar iyiye yorulur.

Rüyada düz ve doğru bir şekilde yürüdüğünü gören kimse, hayırla rızıklanır. Sokaklarda yürüdüğünü ve elinde de bazı talimatlar olduğunu gören kimse, eğer ehilse kendisine memuriyet verilir.

Rüyada yalın ayak yürümek; üzüntü ve kederin gitmesine ve dinin güzelliğine, mutedil ve orta bir halde yürümek de Allah (C.C.) için mütevazi bir şekilde bulunmasına işarettir.

Rüyada koşarak yürümek ne demek, istediği bir şeyin olmasına delildir. Gerisin-geri yürümek, başladığı bir şeyden geri dönmeye; eğer bir şeye başlamamışsa, durmasına işarettir. Bazen gerisin-geri yürümek, rüya sahibinin dininin bozukluğuna ve durumunun değişmesine işarettir. Kibirli bir şekilde salınarak yürüdüğünü görse, rüya sahibinin dünya ve ahiretçe hüsran ve ziyana uğramasına işarettir.

Rüyada kendisinin yalnız bir adamın gazetecilik sıfatıyla gezip yürüdüğünü görmesi, kendisinden o adama bir kötülük erişmesine işarettir. Bir kimsenin çalışıp ve kazanarak yürümesi, sahih amele işarettir. Yürümek; korku, tehlike ve tevekkül içinde yolculuk yapmaya işarettir.

Rüyada bir kimsenin başını önüne eğerek yürümesi, onun ömrünün uzunluğuna işarettir. Bir kimsenin rüyada ihtiyar olduğundan veya bir hastalıktan dolayı bastonla yürüdüğünü görmesi, o kimsenin baston kullanmaya ihtiyaç duyacağına işarettir. Bir kimsenin tek ayağı üzerinde yürüdüğünü görmesi, mal veya ömrünün yarısının gittiğine işarettir.

Rüyada cansız varlıkların yürüdüğünü görmek; şiddete ve belanın gelmesine, bazen bu rüya din ve dünya işlerinde ihtiyatlı hareket etmeye ve bunun üzerine Halk tarafından yapılacak yardıma işarettir.

Rüyada insanın hayvan gibi yürüdüğünü görmesi, cahil kişilerin ahlakıyla ahlaklanmaya işarettir.

Ayrıca şu rüya tabirlerii ve yorumlara bakınız: Hızlı Yürümek, Yavaş Yavaş Yürümek, Su Üstünde Yürümek, Düşman Askerine Karşı Yürümek 

Yürümek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi