Rüyada Yumurta Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada yumurta görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir. Kısmettir. Evli bir kadın görürse çocuğu olacak demektir.

Rüyada yumurta pişirmek ve yemek, başladığınız işin olgunlaşarak size kâr getirecek bir duruma girdiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tavuğun yumurtladığını gören kimsenin bir çocuğu olur. Taze pişmiş yumurta, kolaylıkla elde edilen rızıktır. Çiğ yumurta yediğini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düşer. 

Rüyada yumurtanın kabuğunu yediğini gören kimse, örtülü bir şeyin üstünü açar. Cebinde yumurta olduğunu görenin hanımı ölü gibi olur. Kucağına beyaz bir tavugu aldığını ve bu tavuktan piliçler çıktığını gören kimsenin yapılması zor ve imkansız bir işi meydana çıkar ve mümin bir çocuğu olur. Bazen de gördüğü piliç sayısınca erkek çocuğu olur.

Rüyada kucağına beyaz bir horozu alıp horozdan piliçler çıktığını görse, o yerde bir öğretmen tarafından çocuklara öğretilecek ilim ve sanata işarettir. Yumurtasının çok olduğunu gören kimsenin, zayi olmasından korkulan malve eşyasına işarettir.

Rüyada papağanın yumurtasını görmek, takva sahibi bir hizmetçiye işarettir. Elinde taze pişmiş yumurta görse, muvaffak olması için daima çalıştığı zor bir işin meydana çıkmasıyla mala nail olur. Turnanın yumurtası, fakir ve miskin evlata işarettir.

Rüyada kendisine bir yumurta verildiğini gören kimsenin şerefli ve aziz bir çocuğu olur. Yumurtanın kırıldığını görürse, çocuğu vefat eder. Çok yumurta bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuğa işarettir.

Rüyada pişmiş yumurtayı soyduğunu gören kimse mala erişir. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş; sarısı altındır. Yumurta evlat, kan ve hizmetçiye de işarettir.Yumurta bazen kabirlere, güzel kadının dişlerine, hısım, akraba ve dostları bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye işarettir.

Rüyada yumurta aldığını görmek, zenginlik ve mutluluk demektir. Çok çocuklu ve mutlu bir evlilik. Yumurta yemek, aile içinde yaşanacak bir gerginliğin işaretidir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Yumurtlamak

Yumurta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi