Rüyada Yüksük Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Yüksük Görmek

Okunma Sayısı: 155

Rüyada Yüksük Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada yüksük görmek, aile bireylerinden birinin yanlışı yüzünden sizin başınızın ağrıyacağına delalettir. İki kişi arasında aracı olarak tavsiye vereceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda da borçlu olduğunuz birinin devamlı olarak sizi takip ettiğine de delalettir. Küslük ve dargınlık anlamına da gelen bu rüya; aile içerisindeki sorunları da işaret etmektedir.

Rüyada yüksük takmak

Rüyada yüksük takmak, borçlularınızın sizi sıkıştıracağına ve aile bireyleri ile ciddi kavgalar içerisinde yer alacağınıza işarettir.

Rüyada yüksüğü yanlış parmağa takmak

Rüyada yüksüğü yanlış parmağa takmak, zina olarak adlandırılmaktadır. Tasvip edilmeyen yollardan kazanç sağlayacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada yüksük takılı parmak ile bir kimseyi işaret etmek

Rüyada yüksük takılı parmak ile bir kimseyi işaret etmek, kolay yoldan para kazanacağınıza ve tüm kötülüklerden uzak duracağınıza da işarettir.

Rüyada yüksük kaybetmek

Rüyada yüksük kaybetmek, maddi kayba uğrayacağınıza delalettir. Aynı zamanda da boşanma ve hastalık anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada altın yüksük görmek

Rüyada altın yüksük görmek, güzel haberler almanızdan ötürü mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada gümüş yüksük görmek

Rüyada gümüş yüksük görmek, hayatınızın olumlu yönde ilerleyeceğine delalettir. Aynı zamanda da sağlıklı bir hayat içerisinde olacağınıza da delalettir.

Rüyada taşlı yüksük görmek

Rüyada taşlı yüksük görmek, bolluk ve lüks bir hayata erişeceğinize delalettir.

Rüyada yüksük çorbası görmek

Rüyada yüksük çorbası görmek, helal yoldan kazanç elde edeceğinize delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar