Rüyada Yorgan Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada yorgan görmek; rahatlık ve kuvvete, emniyete, dinlenmeye, faydalı bir kadına, erkeğin birlikte yattığı kadına işarettir. Yorgan ve çarşaf; güçlü, güvenilir, güzel bir kadına delalettir.

Rüyada yorgan ve çarşafa büründüğünü görmek, evlenmeye; yorgan alıp içinde uyumak, evlenmeye ve rahata ermeye delaleet eder.

Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır.

Rüyada yorgana sarıldığını görmek, bekarlar için evliliktir. Yırtık yorgan ve kişinin üstünden yorgan atması, ayrılıktır.

Rüyada yorgan görmek ne demek, mutlaka bir mal sahibi olmanızı gösterir. Bu mal yeni bir elbise, bir ev, bir tarla, bir dükkan veya bir araba da olabilir.

Nablusi’ye göre; yorgan görmek, eşle yorumlanır. Rüyada bir yorgan satın aldığını gören evlenir. Yorganın çalındığını veya yandığını gören, eşi ile kavga eder yahut boşanır. Her ne şekilde olursa olsun, eşler arasında ayrılık olur.

Rüyada yorganın yırtık veya kirli olduğunu görmek, eşinin ahlaksız olduğuna; kendine vefasi ve sevgisi olmadığına delalet eder. Yorganının siyah olduğunu görmek, bilgi sahibi olacağına veya sevineceğine işarettir.

Cafer-i Sadık’a (R.A.) göre, rüyada yorgan görmek, üç şekilde tabir olunur: Bilgili bir eş, bakire hizmetçi, yüksek mevki. Yorgan çarşafı, güzel kadın ve eşle tabir olunur. Kırmızı yorgan çarşafı görmek, kadınlar yüzünden düşmanlığa ve kavgaya delalet eder. 

Rüyada beyaz ve temiz yorgan çarşafı aldığını ve yatağına serdiğini görmek, rüyayı gören güzel bir kadınla evlenir. Çarşafının çalındığını veya yandığını veyahut yırtılıp kullanılmaz hale geldiğini gören, eşinden ayrılır veya araları bozulup ayrılırlar veya eşlerden biri vefat eder.

Rüyada görülen çarşafın güzel ve temiz olması, eşinin güzelliğine; çirkin ve kirli olması, çirkinliğine ve pis olmasına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yorgan görmek, erkeğin kendisiyle yatacağı kadına işarettir. Rüyada geceleyin bir yorgan alıp ve onun içinde uyuduğunu gören kimse, bir kadınla evlenir veya rahatlığa kavuşur. Yorgan, rahatlık ve kuvvettir. Bazı tabirciler, yorgan faydalı bir kadındır, dediler. Yorgan emniyet, rahatlık ve dinlenmeye de işarettir. Rahata kavuşmak olarak yorumlanır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Battaniye, Yatak, Yastık

Yorgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi