Rüyada Yolculuk Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada yol hazırlığı yapmak, hayırlı bir işe; yola çıkmak, zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye işarettir.

Rüyada uzak yola çıkmak, bir halden başka bir hale geçmeye; yolculuktan dönmek, işin bitmesine ve maksadın hasıl olmasına; hastanın uzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi, ölmesine delalet eder.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Yolcunun Dönmesi, Yolcu /Gezgin, Yol Azığı (Yiyecek) 

Rüyada yolculuğa çıktığını görmek, ev ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz yolculuğuna çıkmak, muradınıza ereceğinizi bildirir.

Rüyada güzel bir yolculuğa çıktığınızı gördüyseniz, birtakım karlar elde edeceğiniz anlamına gelir. Kötü bir yolculuk, zarara uğrayacağınızın işaretidir. Hayatta yeni bir devrenin başlayacağına işaret eder.

Rüyada bir yerden başka bir tarafa yolculuk etmek, üzere yola çıktığını görenin muradı hasil olur. Bulunduğu yerden daha kötü bir yere gittiğini görenin işleri bozulur. 

Cabir’ül Magribi’ye göre, rüyasında bindiği aracın iyi ve erzağının bol olduğu bir yolculuğa çıktığını görmek, işinin intizam içinde geçeceğine ve arzularına kavuşacağına delalet eder. 

Ebu Sait El Vaiz’e göre; rüyada yol, üç şeyle tabir olunur. Bir yerden başka bir yere geçmek, bir halden başka hale geçmek veya yolculuk etmeye işarettir.

Bir hasta rüyasında yolculuğa çıktığını görürse ölür. Yol erzakını hazırlamakta olduğunu gören, hayır işler. Rüyada en iyi yolculuk kıblenin bulunduğu yöne yapılan yolculuktur. Bazı tabircilere göre, rüyada yolcu olduğunu görmek, dindar bir kimse için mevki sahibi olmak ve kederden kurtulmaktır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yolculuğa çıkmak, halkın ahlakın meydana çıkarmaya işarettir. Rüyada uzak bir yolculuğa çıktığını gören kimse bir halden diğer bir hale intikal eder.

Rüyada yolculuğa çıkmak, arsa ölçmektir. Bundan dolayı, yolculuğa çıktığını gören kimse, haber alır. Bazen de rüyada görülen yolculuk uyanık iken yolculuk yapmaya; yolculuktan dönmek ise günahlardan tövbe etmeye işarettir. Yolculuktan dönmek, işin bitmesine ve isteğin yerine gelmesine işarettir.

Rüyada bir kimsenin yaya olarak yolculuğa çıktığını görmesi, üzerinde çokça birikecek borca işarettir. Hastanın uzak bir yere yolculuk ettiğini veya bir evden tanımadığı bir eve gittiğini görmesi, onun ölümüne işarettir. Güzel bir yolculuk, kâr etmek demektir. Kötü bir yolculuk ise zarar edeceğiniz anlamındadır.

Yolculuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi