Rüyada Yellenmek Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada yalnızken ve uygun bir ortamda gaz çıkarmak, bir sıkıntıdan kurtulmaya; sessizce yellenmek, hatalı söz söylemeye, kederlenmeye yahut borcu ödemeye ve meşakkatten kurtulmaya işaret eder.

Rüyada birinin çıkardığı gazdan rahatsız olmak, ondan bir zarar görmeye; insanların içinde sessizce yellenmek, çevresini rahatsız edecek bir iş yapmaya, onları incitecek söz söylemeye delalettir. Namaz içinde kokusu duyulmayan yahut rahatsız etmeyen yellenme, hayırlı bir işi kem söz ve yanlış bir davranış yüzünden tehlikeye düşürmeye işarettir.

Rüyada yellenerek abdestini bozmak, bir sözünden caymaya; bozulan abdestini yenilemek sözünün gereğini yerine getirmeye yemin kefareti vermeye yorulur. Yellenmek, bazen cemaati (topluluğu) dağıtmaya yahut yalan sözle meşgul olmaya; sesli olarak yellenmek, çirkin söz ve işe delalet eder. Hileli bir işi haber verir.

Rüyada yellenmek, rüyayı görenin söyleyeceği çirkin bir söze veya bu işi işleyenin küçük günah kazanmasına işarettir. Rüyada yellenmek, cemaati dağıtmaya ve yalan sözle meşgul olmaya işarettir. Bazen bu rüya ahmaklığa, yalnızlığa ve halktan ayrılmaya; bazen de yalan ve mübalağalı bir söze veya bir şeyi dövmeden dolayı çıkacak sese işarettir.

Rüyada sesli bir şekilde yellendiğini gören kimse, çirkin bir söz söyler. Rüyada bir topluluk içinde bulunduğu halde kendisinin iradesi bulunmaksızın bir ses çıktığını gören kimse, keder ve sıkıntılardan kurtulur. Kasten sesli ve pis bir koku çıkaran kimse, kötü bir söz söyler veya çirkin bir iş yapar.

Rüyada yellenmeden meydana gelen pis koku ve ses, ayıp işler yapmaya işarettir. Sessiz olarak kokusu pis bir sekilde yellense, o kökü miktarınca ayıplanacağına işarettir. Bir kimse, kederli ve üzüntülü bir topluluk içinde yellense, o topluluk keder ve üzüntüden kurtulurlar. Rüya sahibi ticaret yapıyorsa, kâr eder. Güç durumda ise, kolaylığa kavuşur.

Rüyada zorla ses çıkaran kimse, yetenekleri dışında olan bir iş yapar. Eğer kolaylıkla ses çıkaracak olursa, gücünün yettiği bir işi yapar. Rüyada şiddetli ve pis kokulu bir ses çıkardığını gören kimse yolculukta izzet ve şerefe erişir. Ancak işleri dağınık olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi