Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Bakınız; Kadın

Rüyada yaşlı kadın görmek, yakında üzüntü ve birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız.

Rüyada yaşlı bir kadınla konuşmak, başınızdan istenmeyen bir skandal geçeceğine; bundan dolayı dostlarınıza karşı çok utanıp üzüleceğinize işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yaşlı kadın görmek, acizliğe işarettir. Bazen yaşlı kadın, elden giden dünyalığa ve üzüntüye, bazen de ahirete işarettir. Yaşlı kadın görmek, şaraba da işarettir. Bazen rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya işarettir. Bazen de hile yapmaya, arkadan gıybet edip yüzüne karşı alay eden kimseye de işarettir. 

Rüyada hasta olan yaşlı kadını görmek, acizliğe; sağlıklı yaşlı kadını görmek ise, kıtlığa işarettir. Rüyada yaşlı kadının çocuk olduğunu görse, kıtlık sona erer.

Rüyada tanınmayan yaşlı kadın bir hastanın yanına gelse, o hastanın öleceğinden korkulur. Rüyada yaşlı bir kadının hamile olan bir kadının yanına gitmesi, sırf hayırdır. Yaşlı kadın görmek, ot bitirmez bir yere de işarettir.

Rüyada yaşlı bir kadını peçeli görmek, zorluk ve pişmanlığa işarettir. Bir kimse rüyada yüzü çirkin yaşlı kadın görecek olsa, bela ve harbe işarettir. Rüyada yaşlı bir kadına dönüştüğünü gören kimse, ağırbaşlı olur. Tanınmayan yaşlı bir kadın kıtlık bir seneye işarettir.

Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yaşlı kadın indiğini ve halkın da buna taaccüp ettiğini görse o kadın kıtlıkla tabir edilir. Rüyada çirkin görünüşlü yaşlı bir kadın görmek, harp ve kıtlığın sonra ermesiyle müjdedir. Çok zayıf olan yaşlı bir kadın görmek, kıtlığa işarettir. 

Rüyada yaşlı bir kadının kendi evine girdiğini gören kimseye, dünya yönelir. Yaşlı bir kadının kendi evinden çıktığını görse, dünya kendisinden yüz çevirir. Bir kimse rüyada yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görse, dünya ile uğraşmaya işarettir.

Bir kadın rüyada kendisini kocamış görse o kadının dünyada halinin iyi olduğuna işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Yaşlı Adam, Yaşlı, Emekli Olmak

Yaşlı Kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi