Rüyada Yarasa Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada yarasa görmek; aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Bkz: Vahşi Hayvan

Rüyada yarasa görmek ne anlama gelir: Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışsanız da sonunda istediklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder. Yarasa görmek veya eve girmesi; güçlük, sıkıntı ve tatsız haberdir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Kanat, Uçmak

Rüyada yarasa görmek ne demek, sapıklığa ve körlüğe işarettir. Yarasa kötü işlerin gizlice işlenmesi sebebiyle o kötülüklerin duyulmasına da yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yarasa görmek, hırsızlık gibi kötü bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işarettir. Bazen de nimetlerin elden gitmesine ve alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, bazı kere de sünnet-i seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açıklamaya işarettir.

Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, işsizlik tenbellik ve korkunun gitmesine işarettir. Rüyada yarasa görmek nedir, gebe kadınlar için hayırdır. Kara ve deniz yolcusu için yarasa iyi değildir.

Rüyada bir yere yarasa girdiğini görmek, rüyada görülen yerin harap olmasına işarettir. Yarasa, ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama işarettir.

Rüyada yarasa kuşu görmek; zina mahsülü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye, alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin elden gitmesine delalet eder.

Salih bir kimsenin rüyada yarasa görmesi, –bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için- sünneti yaşamaya ve yaşatmaya, gerçeği bildiren delileri açıklamaya delalettir. Yarasa ibadet ehli kimseye, işsizlik ve tembelliğin gitmesine delalet eder.

Rüyada bir yere yarasanın girmesi, oranın harap olmasına; yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.

Rüyada yarasa görmek veya evin içine yarasa girmesi, rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.

Yarasa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi