Rüyada Yalan Söylemek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Yalan Söylemek

Okunma Sayısı: 177

Rüyada Yalan Söylemek Ne Anlama Gelir? Rüyada yalan söylemek, içinde bulunduğunuz davranışlarla etrafınızdakilere ve kendinize kötülük yapacağınız anlama gelmektedir. Sonrasını düşünmeden hareket etmeniz sonrasında da belaya bulaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada kendine yalan atıldığını görmek

Rüyada kendine yalan atıldığını görmek, hayırlı bir rüya olarak tanımlanmamaktadır. Müjdeli bir haber alacağınıza ve iş hayatınızda da başarılı sonuçlar elde edeceğinize işarettir.

Rüyada yalan duyduğunu görmek

Rüyada yalan duyduğunu görmek, iftiraya maruz kalacağınıza delalettir. Aynı zamanda da kötü bir işin içine çekilmeye çalışıldığınızı da işaret etmektedir.

Rüyada yalan yere yemin ettiğini görmek

Rüyada yalan yere yemin ettiğini görmek, bir olay sonrasında rezil olarak herkesin saygısını yitireceğiniz manasına gelmektedir.

Rüyada arkadaşına yalan söylemek

Rüyada arkadaşına yalan söylemek, yalan söylediğiniz kişiye olan düşüncelerinizin değişerek hayal kırıklığına neden olacağına delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar