Rüyada Yakup (A.S.) Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada Yakup (A.S.) görmek; rızka, nimete, eş ve çocuklara işarettir. Onu görmek, bir çocuğundan dolayı bir süre üzüntü çekmeye, rüya tabircisine, çok mala, yolculuğa, yitiğin bulunmasına, piyasanın pahalılaşmasına delalet eder.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Nebiler, Peygamberler

Rüyada Yakup (A.S.)’u gören kimse, rızık, kuvvet, zahiri nimet, zevce, yardımcı ve evlat ile rızıklanır. Çocuklarından birisi tarafından kendisine üzüntü ve keder gelir. Bilahare o üzüntü ve keder ondan giderek sevince erer. Rüyada Yakup (A.S.)’u gören kimse, ibadet ederek Allah (C.C.)’a yaklaşır. Fakirlere tasadduk eder. Ona sıkıntı ve keder erişir. Arkadaş ve dostları onun için mahzun olurlar. Bazen de o kimsenin gözleri kör olur, sonra Allah (C.C.) onun gözlerine sifa bahseder. 

Rüyada Yakup (A.S.) ile konuşmak, rüya sahibinin kaybolmuş oğlu varsa salimen onun yanına döner. Kaybı varsa Allah (C.C.) onları onun yanında bir araya getirir. Bazen de Yakup (A.S.)’u gören kimse, hastalık ve çocuğundan dolayı bir belaya düşer. Ancak onun akıbeti inşallah iyi olur.

Rüyada Yakup (A.S.)’u görmek ne demek, üzüntüye çoluk çocuğunu ve çok sevdiği kimselerini kaybetmesine işarettir. Yakup (A.S.)’u görmek bazen de, kendisine mal ve çocuğu hususunda hile yapacak bir kimseye işarettir. Yakub (A.S.)’i görmek; çok mala, yolculuğa, piyasanın pahalı olmasına, kaybolmuş bir şeyin bulunmasına, mevcut olan bir şeyin kaybolmasına, ailesi hakkında güzel bir akıbete işarettir.

Yakup (A.S.)

Ayrıca bkz: Rüya Tabirleri ve İslamiyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi