Rüyada Yakalamak Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyasında bir şeyler yakalayan insan kısmet alır. Yakalanan şeye göre de yorumlanır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Av Kapanı

Rüyada bir şey yakalamak, uzun süredir devam eden problemlerinizin nihayet son bulacağına şahit olacaksınız. Bu rüya rahatlama ve ferahlığın yanı sıra çok istediğiniz bir hayalinizin gerçekleşeceği yönünde de yorumlanmaktadır. 

Rüyada Balık Yakalamak 

Rüyada balık yakalamak, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağınıza tabir edilir. Balık görmenin kendisi dahi sürpriz gelişme ve paraya işaret eder. 

Rüyada Hırsızı Yakalamak 

Rüyada hırsızı yakalamak, pes etmediğinizi ve hedeflerinize ulaşma yolunda yılmadan devam ettiğinizi gösterir. Sıkıntıların üstesinden geleceğinize işarettir. 

Rüyada Güvercin Yakalamak 

Rüyada güvercin yakalamak, hayra işarettir. Uzakta olan yakınınıza kavuşmanıza ve sadık dost ile eşe sahip olduğunuza yorulur. 

Rüyada Tavşan Yakalamak 

Rüyada tavşan yakalamak, böyle bir rüya gördüyseniz bu evleneceğiniz anlamına gelir. Bahtınızın açık olmasına ve kendinizden yaş olarak daha genç biri ile hayatınızı birleştireceğiniz anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Fare Yakalamak 

Rüyada fare yakalamak, kötü ve sinsi bir düşmana sahip olduğunuzu gösterir. Düşmanınızdan gelecek kötülükleri bertaraf edeceğiniz ve ona karşı üstün geleceğiniz anlamına da gelir. 

Rüyada Yılan Yakalamak 

Rüyada yılan yakalamak, size zarar vermek isteyen birini açığa çıkaracağınız anlamına gelir. Henüz farkına varmadığınız bir kişinin sizin için kurduğu tuzağın ortaya çıkmasına yorulur. 

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak, hem iyi hem de kötü anlama gelmektedir. Papağan kısmet demektir ve dolayısıyla kısmetli olacağınız anlamına gelir. Ancak kötü günlerin de habercisi olabilir. (Bkz. Muhabbet Kuşu)

Rüyada Keklik Yakalamak 

Rüyada keklik yakalamak, rüya sahibinin hoş sohbet biri olduğuna işaret eder. Bu özelliğinin de ona iş bilen ve önünü açacak dost edinmesine ve maddi anlamda çok kazanç sağlamasına yorulur. 

Rüyada Tavuk Yakalamak 

Rüyada tavuk yakalamak, kısmetinizin ve rızkınızın peşinden koştuğunuz anlamına gelir. Önünüze çıkan engellerin size geri adım attırmayacağı ve yolunuzdan ayrılmayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Serçe Görmek 

Rüyada serçe görmek, hem çocuk sahibi olmaya hem de evliliğe işarettir. Evliyseniz, hayırlı ve iyi huylu evlat edineceğiniz anlamına gelir. Bekarsanız, ahlaklı biri ile hayatınızı birleştireceksiniz demektir. 

Rüyada Ördek Yakalamak 

Rüyanızda ördek yakaladığını görmek, parayı da yakalayacağınız anlamına gelmektedir. Çünkü ördek parayı temsil eder. Paranın yanı sıra kısmet ve hayırlı işlere de yorulur. 

Rüyada Kedi Yakalamak 

Rüyada kedi yakalamak; kötülükten kaçacağınıza, hizmetçi edineceğinize, koruma sahibi olacağınıza ve güçlü, hırslı bir kadın olacağınıza yada öyle bir kadının yakınınızda olacağına işarettir. (Bkz. Rüyada Kedi Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri)

Rüyada Terörist Yakalamak 

Rüyada terörist yakalamak, her ne kadar kötü gibi gözükse de iyi anlama gelmektedir. Güvende olacağınıza işaret etmekle birlikte düşmanınız ile dost olacağınız anlamı da taşımaktadır. 

Rüyada Balık Yakalamaya Çalışmak 

Rüyada balık yakalamaya çalışmak, dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanacağınız anlamına gelir. Bu zamana kadar verdiğiniz emeklerin karşılığını misli mislini bulacağınıza delalettir. 

Rüyada Horoz Yakalamak 

Rüyada horoz yakalamak, rengi açık ise hayırlı işlerin gerçekleşeceğine koyu ise ölüme işarettir. Bilim ile uğraşacağınız da öngörülmektedir. 

Rüyada Kelebek Yakalamak 

Rüyada kelebek yakalamak, hayırlı işlere yorulduğu gibi yaptığınız bir şeyden ötürü pişmanlık duyacağınız anlamı da taşımaktadır. 

Rüyada Kartal Yakalamak 

Rüyada kartal yakalamak, bu rüyayı gördüyseniz moraliniz yerine gelecek ve çok daha iyi hissedeceksiniz demektir. Ayrıca kartal üzerinde çalıştığınız bir konuda çıkış yapacağınız anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Sinek Yakalamak 

Rüyada sinek yakalamak, iyi sandığınız birinin kötü veya ayıp bir halini görmenize işaret etmektedir. Kara sinek pek hayra yorulmaz. 

Rüyada Uçurtma Yakalamak 

Rüyada uçurtma yakalamak, şan ve izzet sahibi olacağınız anlamına gelir. Güzel dostluklar ve kârlı anlaşmalar yapabilirsiniz. Uçurtma yakalanması, beyin fırtınası yapacak bağlar kuracağınızı da işaret etmektedir. 

Yakalamak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi