Rüyada Yağmurluk Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Yağmurluk Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Yağmurluk Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada yağmurluk görmek, etrafınız tarafından tanınan biri olacağınıza delalettir. Güçlü biri olmanızda size destek olacak olan kişilerin de göstergesidir. Bu kişiyi henüz tanımadığınızı ve maddi açıdan katkısının kaçınılmaz olacağını da göstermektedir.

Rüyada yağmurluk aldığını görmek

Rüyada yağmurluk aldığını görmek, iş hayatınızdaki başarılarınızdan ötürü fazlasıyla kıskanıldığınıza işarettir. Aynı zamanda da etrafınızda var olan kişilere olan güveninizin de giderek azalacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada yağmurluk giydiğini görmek

Rüyada yağmurluk giydiğini görmek, tüm sorunları çözebilecek kudrete sahip olduğunuza da delalettir. Aynı zamanda da oldukça küçük bir sosyal çevreye sahip olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada sarı yağmurluk görmek

Rüyada sarı yağmurluk görmek, sağlık sorunlarınızın ortaya çıkabileceğine işarettir. Aynı zamanda da sevdiklerinizle gireceğiniz ciddi tartışmalara da delalettir.

Rüyada siyah yağmurluk görmek

Rüyada siyah yağmurluk görmek, elinizin bollaşacağına ve böylelikle de tüm sorunlarınızı çözeceğinize işarettir. Aynı zamanda da çok istediğiniz bir dileğinizi gerçekleştireceğinize de yorulmaktadır.

Rüyada siyah yağmurluk giydiğini görmek

Rüyada siyah yağmurluk giydiğini görmek, yeni işler için büyük yatırımlar içerisinde olacağınıza delalettir. Bu yatırımlar sonrasında da rahat bir hayat süreceğinize delalettir.

Rüyada sarı yağmurluk görmek

Rüyada sarı yağmurluk görmek, sorunsuz bir hayatı müjdeleyen bir rüyadır. Sarı yağmurluğu giydiğinizi görmeniz durumunda ise sorunlarınıza karşı ailenizden destek alacağınıza delalettir.

Rüyada turuncu yağmurluk görmek

Rüyada turuncu yağmurluk görmek, sorunlarınızla başa çıkamayacağınıza ve bundan ötürü çok üzüleceğinize delalettir.

Rüyada turuncu yağmurluk giydiğini görmek

Rüyada turuncu yağmurluk giydiğini görmek, zor durumlarınızı kısa bir süre içerisinde çözeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada mor yağmurluk görmek

Rüyada mor yağmurluk görmek, karşılıksız bir duygu içerisinde yer aldığınıza ve bu durumun sizi fazlasıyla üzdüğüne delalettir. Aynı zamanda da iş ya da eğitim hayatınızda başarılı bir hayat süreceğinize de yorulur.

Rüyada beyaz yağmurluk görmek

Rüyada beyaz yağmurluk görmek, özel hayatınızda yalnız olmanızdan ötürü üzüntü duyduğunuza delalettir. Aynı zamanda da iş hayatınızı yoluna sokarak refah bir yaşantı içerisinde yer alacağınıza delalettir.

Rüyada beyaz yağmurluk giydiğini görmek

Rüyada beyaz yağmurluk giydiğini görmek, size zarar veren insanları hayatınızdan çıkararak en doğru kararı vereceğinize delalettir.

Rüyada yeşil yağmurluk görmek

Rüyada yeşil yağmurluk görmek, başarılı bir iş hayatına girerek; yüklü kazançlar elde edeceğinize delalettir. Kazancınızı da yardım işlerinde harcayacağınız biçiminde yorumlanmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar