Rüyada Yaban Keçisi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Yaban Keçisi Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Yaban Keçisi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada yaban keçisi görmek, tüm kısmetlerinizin açılacağı yönde bir rüya olarak ifade edilmektedir. Evlilik, iş hayatınızın gelişmesi ve tüm dileklerinizin gerçekleşmesi gibi yorumlanabilmektedir.

Rüyada eve yaban keçisi girdiğini görmek

Rüyada eve yaban keçisi girdiğini görmek, huzurlu ve bereketli bir hayat süreceğinize dair bir rüya olarak ifade edilmektedir.

Rüyada yaban keçisi öldürmek

Rüyada yaban keçisi öldürmek, toplum tarafından itibar gören biri haline geleceğinize delalettir.

Rüyada yaban keçisi bulmak

Rüyada yaban keçisi bulmak, yardımsever biri olduğunuza işaret eder. Evinizden bolluğun eksik olmayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada yaban keçisi yakalamak

Rüyada yaban keçisi yakalamak, iş hayatınızda büyük bir sorunla karşı karşıya kalacağınız anlamına gelmektedir. Bu sorunlar yüzünden tüm işlerinizin aksayacağına da işarettir.

Rüyada yaban keçisi sürüsü görmek

Rüyada yaban keçisi sürüsü görmek, sevdiğiniz meslek üzerinden kariyer yapacağınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda da sağlık sorunları olmadan bir hayat süreceğinize de delalettir.

Rüyada yaban keçisi yavrusu görmek

Rüyada yaban keçisi yavrusu görmek, büyük ve global bir firmada yöneticilik yaparak; itibar sahibi olacağınıza delalettir.

Rüyada erkek dağ keçisi görmek

Rüyada erkek dağ keçisi görmek, işlerinizin yavaş yavaş ilerleyeceğine ancak zamanla çok büyük paralar kazandıracağına delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar