Rüyada Vücut Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Vücut Görmek

Okunma Sayısı: 390

Rüyada Vücut Görmek

Rüyada vücut görmek, rüya sahibinin bedensel rahatsızlıklar içinde bulunmasına delalet eder. Rüyayı gören bireyin bir bedensel problemi varsa bu bölgelerinin ağrımasına, el ve ayak bölgesinde bir ağrı, eklemsel rahatsızlık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kadın Vücudu Görmek

Rüyada kadın vücudu görmek, rüya sahibinin bazı isteklerinin bulunmasına işarettir. Evlenmek istemek ya da eşeysel arzunun üst safhaya çıkmasına işarettir. Şehvet ve arzulara delalettir. İnsanın arzularını dizginleyememesine ve birtakım duyguları içinde yaşamaya delalettir.

Rüyada Erkek Vücudu Görmek

Rüyada erkek vücudu görmek, rüya sahibi kadın ise evlenmeye, erkek ise esenlik problemlerinin iyileşmesi yönüne işaret eder. Rüya sahibinin profesyonel bir çalışma ve disiplin ile birlikte eski vücut formuna kavuşmasına işarettir.

Rüyada Vücutta Eksiklik Görmek

Rüyada vücutta eksiklik görmek, bireyin hatalarından ders çıkarmasına rivayet edilir. Yanlış kararlar almaya bu yanlış kararlardan sonra gelen pişmanlık duyulmasına işarettir. Rüya sahibinin kötü ve olumsuz bir durumun etkisinden sıyrılarak oldukca kudretli ve başarı göstermiş bir kişi olmasına işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.