Rüyada Vezir Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Vezir Görmek

Okunma Sayısı: 203

Rüyada Vezir Görmek

Rüyada vezir görmek gerçek hayatta ulaşılacak hedefler için kestirme çözüm yolları bulmaya, bir problemi sorun çıkmadan çözmeye, bir kimse ile kavga çıkmadan ortak noltayı bulmaya delalet eder.

Rüyada Vezir İle Karşılaşmak Görmek

Rüyada bir vezir ile karşılaştığını gören bir kimsenin gerçek hayatta ulaşmak istediği mevki ve makama ulaşmasına, istediği parayı kazanmaya, sahip olmak istediği mülkün sahibi olmaya, hayatı boyunca tüm dileklerinin yerine geleceğine, istekleri karşısında yardım bulmaya, elinden tutacak olan yüksek kimselere delalet eder.

Rüyada Vezir Olduğunu Görmek

Rüyada vezir olduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatta düşmanlarının olduğuna ve kendisi için hain planlar yaptıklarına ancak bu planların yakın zamanda su yüzüne çıkacağına delalet eder. Rüya sahibi bu sorunları yaşamak zorunda kalmaz rüyasında istemediği halde vezir olan bir kimsenin gerçek hayatta gönülsüz başladığı bir iş sonucunda mutlu olmasına isteklerinin gerçekleşmesine ve yüzüne gülmesine delalet eder. Rüyada vezirin karısı olmak gerçek hayatta devlette yüksek makama sahip bir eş ile evlenmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.