Rüyada Vergi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Vergi Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada Vergi Görmek

Rüyada vergi görmek kabiliyet ve kıymetinin iyi olmasına, amme görevi üstlenmeye, malının zekatını vermekten hoşlanmamaya ya da bir şeyden tiksinmeye işarettir.

Rüyada Vergi Memuru Görmek

Rüyada vergi memuru bulunduğunu görmek, bazen zulme ortak olmaya, can yakıp ah etme almaya; vergi memuru görmek; borcunu ödemeye, elçiye ve emanetçiye, polise yahut şerli ve rüşvet alan birine delalet eder.

Rüyada Vergi Vermek

Rüyada vergi vermek, malın eksilmesine ya da sadaka ve zekat vermemekten dolayı istemeyerek zarara uğramaya delalet eder. Rüyada vergi vermek başka bir yoruma göre, bazı sıkıntıların aşılacağına ve güzel günlerin yakında geleceğine yorumlanır. Sorunların üstesinden geleceğiniz ve çevrenizdeki olumsuzluklardan etkilenmeyeceğiniz anlamına gelir. Kişi vergi verirse bütün dertlerinden kurtulur. Vergi alırsa çevresindekileri üzer.

Rüyada Vergi Ödemek

Rüyada vergi ödediğini görmek, vergi ihbarnamesi almaya işarettir. Sıkıntıdan kurtulmanıza, feraha çıkacağınıza ve bir rivayete göre de zorlu bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada vergi ödediğinizi gördüyseniz, bazı kötü vakalarla veya durumlarla yüz yüze kalabilirsiniz. Ancak sabrederseniz, kısa zamanda tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.