Rüyada Vekalet Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada birine vekalet vermek; emekliye ayrılmaya, istirahate çekilmeye ya da yolculuğa çıkmaya işarettir. Vekil olmak; bazen iyilerin yahut bidat ehli kimselerin yolundan gitmeye; vekil olan birini görmek, günah kazanan kimseye delalet eder.

Rüyada vekil olduğunu görmek, üzerine borç ve sorumluluk almaya; vekalet bazen başkasının varlığı üzerinde yaptırımda bulunmaya yahut zenginliğe; sağlıklı kimsenin vekil olması, hastalanmaya; hastanın vekil olması vefat etmesine işarettir. Bir göreve istekli ve bu işe ehil olan kimsenin birine vekil olduğunu görmesi, arzu ettiği görevi elde etmesine yorulur.

Rüyada bir kimseye vekil olmanız veya başka birine vekalet vermeniz, çevrenize ve ailenize karşı gösterdiğiniz itimadın kalmadığına, bu bakımdan kendi işlerinizi başkasına havale etmeden bizzat kendinizin yapmaya çalıştğına, bu da vaktinizi aldığı için işinize daha çok zaman ayıramadığını için kazancınızın azalmasına sebep olduğunu gösterir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada vekil olduğunu gören kişinin üzerinde birtakım günahların toplanmasına işarettir. Vekalet, zenginliğe ve başkasının malik olacağı ve onun mülküne ilave olunacak şeye nezaret etmeye, eğer vekil bırakılan hasta ise öleceğine; sağlamsa hasta olacağına işarettir. Rüyada vekalet eden kimse, eger rütbe ve makam elde etme arzusunda ise bu arzusu gerçekleşir.

Rüyada birisine vekalet verdiğinizi görmek; hasta değilseniz hastalanacağına yada allah gecinden versin öleceğinize işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Vasiyet, Vekil

Vekalet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi