Rüyada Veda Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Veda Görmek

Okunma Sayısı: 164

Rüyada Veda Görmek

Rüyada veda ettiğini gören bir kimsenin gerçek hayatta da aynısını yaşayacağına delalet eder. Rüyada veda gerçek hayattaki veda ile aynı anlama gelmektedir.

Rüyada Ailesi İle Vedalaşmak Görmek

Rüyada asker ailesi ile vedalaştığını görür ise uzak bir memlekete göreve gider. Bekar bir kızın ailesi ile vedalaştığını görmesi tainci bir eş ile evlenmeye delalet eder. Bir öğrencinin veda ettiğini görmesi öğreniminin kalanını yabancı bir memlekette tamamlamaya ve orada iş bulmaya delalet eder. Bir tüccarın bu rüyayı görmesi gerçek hayatta bekar ise yabancı yerlerden bir hanım ile evleneceğine delalet eder.

Rüyada Vedalaşırken Gözyaşı Görmek

Rüyada vedalaşırken gözyaşı görmek gerçek hayatta sıkıntıları geride bırakmaya, çıkılacak bir yolculuk ile sorunlardan uzaklaşmaya, yeni bir yere taşınmaya ve bu sayede kötü mahalleden kurtulmaya, istenmeyen insanların hayatından çıkmasına, maddi zorlukların azalmasın aya da bitmesine delalet eder.

Rüyada Vedalaşırken Ağladığını Görmek

Rüyada vedalaşırken kendi ağladığını gören bir kimse tatsız olayları arkasında bırakır, annesinin ağladığını gören kimse annesine hasretlik çeker.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
güzel sözler - islam fm - mezar modelleri - mersin mezar