Rüyada Valiz Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Valiz Görmek

Okunma Sayısı: 205

Rüyada Valiz Görmek

Rüyada valiz görmek, bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığını görürseniz, bu rüya, yaşamınızda oldukça büyük zorluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Valiz Taşıdığını Görmek

Rüyada kendi valizini taşıdığını görmek bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar almaya bu sorumlulukların zaman kaybı ya da mal kaybı yaratmasına delalet eder. Eğer taşıdığı valiz kendisine ait ise bu durum, gerçek hayatta yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağına, istenmeyen bir şeyin yükünü almak durumunda kalmaya, dul bir kadın ile evlenmeye ve çocuklarına bakmak ile yükümlü olmaya delalet eder.

Rüyada Valiz Almak Görmek

Rüyada valiz aldığını görmek, gerçek hayatta fazlaca büyük problemler yaşayacağına, iş konusunda çıkmaza girmeye, eldeki hazır parayı tüketmeye ya da mecburi yer değişikliğine delalet eder.

Rüyada Valiz Satmak Görmek

Rüyada valiz sattığını gören bir kimse dertlerinden ve sorumluluklarından kurtulur. Sırtına yük olan şeylerin çözüm yolunu bulur. Ortaklı iş yapan kimse ortağını bırakıp kendi başına çalışmaya başlar. Sevmediği bir insandan uzaklaşır delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.