Rüyada Vahiy Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Vahiy Görmek

Okunma Sayısı: 209

Rüyada Vahiy Görmek

Rüyada melekler aracılığı ile kendisine ya da başka bir kimseye vahiy indiğine şahit olan bir kimsenin gerçek hayatta hayır ile karşılaşmasına, iyi haberler almaya, Allah’ın lütfuna erecek güzel amellerde bulunmaya, çevresindekilere ve yoksullara yardım eli uzatmaya, kazancı doğrultusunda hayırişlemeye ve bu hayırların meyvelerini toplamaya delalet eder. Başka bir yoruma göre kendisine ya da başkasına vahiy indiğine şahit olan bir kimsenin beklemediği bazı gelişmeler yaşanmasına ya da ummadığı yerden haber almasına delalet eder.

Rüyada Vahiy Geldiğini Görmek

Rüyada vahiy geldiğini gören kimsenin ömrünün uzun olacağının müjdelendiğine delalet eder. Rüya sahibinin ümitle hayata bağlı olduğuna ve bu ümitlerini gerçekleştirmek için çok çalışacağına ve başarısının artacağına ve istediği şekilde ömrünü idame ettireceğine delalet eder.

Rüyada İsmi bilinen Meleğin Vahiy Getirdiğini Görmek

Rüyada ismi bilinen meleklerden bir tanesinin vahiy getirdiğini görmek gerçek hayatta içinden geçen bir şeyin yerine geleceğine delalet eder. Rüya sahibi büyük bir zattan yardım alacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.