Rüyada Üzengi Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada üzengi görmek; erkek çocuğa, kıymetli mala ve şerefli bir göreve, güzel cariyeye işarettir. Rüyada demir üzengi görmek, kişinin güç ve kuvvetine; bakır üzengi görmek, yumuşaklık ve zayıflığa; altın işlemeli gümüş üzengi görmek, huriye; eyerle birlikte görülen üzengi, itimat edilir çocuğa delalet eder.

Rüyada üzengi görmek ne demek, bir yolculuğa çıkacağınızı bildirir. Rüyada üzengi görmek, hizmetçi ile tabir olunur. İyi ve kötü her haliyle görülecek rüya buna nispet olunur. 

Bir rivayete göre de: Rüyada üzengi görülmesi yükseliştir. Rüyada eyerden ayrı olarak üzengi görmek, evlada; eyere asılı halde üzengi görmek, bütün işlerini bırakabileceği emin bir evlada delalet eder. 

Kirmani’ye göre; üzengisinin nakışlı ve oymalı olduğunu görenin çocuğu kibirli ve kendini beğenmiş biri olur. Üzengisinin yaldızlı olduğunu görenin oğlu dünya malı ile övünür. 

Rüyada üzenginin dökme veya bakırdan olduğunu görmek, rüyayı görenin evladı gayretli ve çalışkan olur. Üzengisinin demirden olduğunu görenin oğlu kuvvetli ve son derecede cesur olur. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada eyersiz tek başına görülen üzengi, erkek bir çocuktur. Eyer ile beraber görülen üzengi, işinde kendisine itimat olunan bir çocuktur. Üzenginin demirden olması ise rüya sahibinin kuvvetine işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Kolan

Üzengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi