Rüyada Uyarı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Uyarı Görmek

Okunma Sayısı: 209

Rüyada Uyarı Görmek

Rüyada uyarı görmek gerçeğe benzer bir anlam taşımakta olup rüya sahibinin gerçek hayatta dikkatli olması gereken şeylerin var olduğuna delalet eder. Rüyanın görüldüğü şekilde bütün olarak yorumlanır.

Rüyada İş Yerinde Uyarı Almak

Rüyada iş yerinde üstlerinden bir uyarı aldığını gören bir kimsenin çalıştığı proje hususunda rakiplerinin projesini almaya çalışmaya ya da bozmaya çalıştığına bu durum karşısında rüya sahibinin önlemlerini alması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Öğretmenden Uyarı Almak

Rüyada okula gitmediği halde okulda olduğunu ve öğretmenden uyarı aldığını gören bir kimsenin dini vecibeleri yerine getirmediğine, Allah yolundan saptığına, günah işlemeye, bilerek ya da bilmeden haram mal yemeye bu hususta kendine çeki düzen vermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Eşten Uyarı Almak

Rüyada bir kadının eşinden uyarı aldığını görmesi gerçek hayatta eşi ile muhabbetinin bol olduğuna ve çevresinde bu durumu kıskanan kimselere delalet eder. Rüyada aileden uyarı almak görmek ise aileden bir kimsenin gönlünü kırdığına ve bu kimseden özür dilemesi gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.