Rüyada Utanmak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Utanmak Görmek

Okunma Sayısı: 194

Rüyada Utanmak Görmek

Rüyada utandığını gören bir kimsenin gerçek hayatta beklemediği bir yerden bir haber alacağına ve bu haber karşısında çok mutlu olmaya delalet eder. Tanımadığı bir kimsenin utandığını gören bir kimse çevresindeki insanlar ile birlikte iyi anıldığına, ve güzel sözler duymaya, gururlanmaya delalet eder.

Rüyada Arkadaşının Utandığını Görmek

Rüyada arkadaşının bir sebepten utandığını gören bir kimsenin gerçek hayatta her türlü haya duygusunun var olduğuna, rızkının güzel ve bol olmasına, hidayete ermeye, isteklerini gerçekleştirirken Allah yolundan ayrılmamaya delalet eder.

Rüyada Bir Şeyden Utanç Duymak

Rüyada bir şeyden utanç duyduğunu gören bir kimsenin iş yaşantısında yükseleceğine delalet eder. Kadın ya da erkek olsun bir şeyden utandığını görmek gerçek hayatta işinde derece atlamasına, tüccar bir kimsenin para kazanacağı iş yapmasına, durgun işlerin açılmasına, kişinin iş için seyahate ıkmasına, başka bir memlekete taşınmasına delalet eder. Rüyada utanç duyduğunu hisseden kimsenin gerçek hayatta rızkı kat be kat artar ve eline gönderilir. Günah işlemeyi bırakır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.