Rüyada Umre Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Umre Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Umre Görmek

Kişinin dini hayatına bütünüyle kendini ve ruhunu adadığına, maneviyatına verdiği önemin artacağına, tövbe etmeye, niyazlarının artacağına, nefse hakim olmaya delalet etmektedir. Rüya sahibinin vereceği çeşitli detaylara göre rüya tabiri farklı anlamlar da taşıyabilir.

Rüyada Umreye Gittiğini Görmek

Rüya sahibinin işlediği günahlara tövbe ettiği, hayırlarda yer almak için çalıştığı, iyi bir insan ve inançlı bir mümin olmak için daha çok okuduğu, araştırdığı bir döneme girdiğine delalet eder. Şayet rüya sahibi tanıdığı birinin umreye gittiğini görüyorsa her ikisinin de hanesine sevaplar yazıldığının ve dualarının duyulduğunun habercisi anlamını taşır.

Rüyada Umreye Bilet Satın Almak

Rüya sahibinin bir şeye karar verdiğinin fakat kararında devamlılığını sağlayamadığının, basiretsizliğini ortaya koyduğunun habercisidir. Bu kişi bileti kendine satın aldığını görüyor ise yeni bir karara varacağını ve ailesinin bu kararın arkasında duracağını gösterir. Bileti bir tanıdığına aldığını gören kişi etrafında hayırlarıyla nam salacak ve kendini hak yoluna adayacaktır. Rüyada bir bilet aldığını fakat isim yazmadığını gören kişinin belirsizliğin içine düşeceğine fakat maneviyatıyla bu belirsizliği atlatacağına işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.