Rüyada Uğultu Duymak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Uğultu Duymak

Okunma Sayısı: 201

Rüyada Uğultu

Rüyasında uğultu gören kişi ya da kişilerin bir karmaşa ortasında kalacaklarına, etraflarının memnuniyetsiz insanlarla bezeli olduğuna, ruhlarını kinle ve hasetle besleyen insanlara fazla maruz kaldıklarına ve ortamlarını tez zamanda değiştirmeleri gerektiğine habercidir. Rüya sahibinin görmüş olduğu bu uğultu ile ilgili vereceği detaylarla rüya tabiri çok farklı anlamlar kazanabilmekte veyahut tabirler tamamen değişebilmektedir.

Rüyada İnsanların Uğultu Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu kalabalığı anlayamadığı bir dönemden geçtiğine, yalnız kalma ihtiyacına ve arkasından dönen laf ve sözlerin olduğuna delalet eder. Bu uğultu sürekli alçalan ve yükselen seslerden oluşuyorsa kişinin bir konuda uzlaşma sağlayıp ortamı yatıştıracağına haberci olup; ses kulakları sağır edecek gibi ve sürekli aynı tonda ilerleyen bir ses ise kişinin bulunduğu ortamdaki sorunlardan kurtulabilmesi için şehir değiştirmesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Hayvan Uğultusu Görmek

Yakın çevreden birisinin ölüm haberine ya da büyük bir hastalığın pençesinde oluşuna ve kimsenin bundan haberin olmayışına işaret etmektedir.

Rüyada Bebek Uğultusu

Yeni girişilen bir işte problemlerin oluşturacağı yeni umutlar olarak yorumlanmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.