Rüyada Ufuk Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ufuk Görmek

Okunma Sayısı: 189

Rüyada Ufuk Görmek

Rüyada ufuk gören kimsenin Karanlık bir dönemden sonra çıktığı aydınlığa, bolluğa, ferahlığa, kişinin hayatının nihayet bereketle buluşacağına, hayırlara, kısmetlere delalet eder. Rüya sahibinin vereceği detaylara göre ufuk görmek; çok çeşitli anlamlar kazanabilir veyahut farklı anlamlar da taşıyabilir.

Rüyada Ufuğa Varmak

Rüya sahibi ufuğa yürüyerek vardığını görüyorsa çok yavaş gelişmelerin olduğu bir işinde veya durumunda birden durumun lehine döneceğine işaret eder. Fakat burada iki önemli ayrım vardır. Kişi ufuğa yürürken yalın ayak ise çok acılar çektikten sonra nihayet kısmetine ulaşacaktır. Şayet ayaklarında ayakkabı, terlik gibi nesneler varsa hedeflediği yolda çok zorlanmadan birilerinin elinden tutup ona yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Ufuk Resmi Yaptığını Görmek

Ufuk resmi yaptığını gören kişi ya da kişilerin bulundukları darlıktan kendilerini çıkarmak için bir çaba içinde olduklarını, kendilerine ve çevrelerine faydalı olmak adına iyiliğe dair bir sürü yol denediğini ve açtığını göstermektedir. Rüyayı gören kimse çok tez zamanda hayırlı haberler alabilir, eline hiç beklemediği bir yerden bir para geçebilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.