Rüyada Uçurum Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Uçurum Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Uçurum

Rüya sahibinin çok büyük kararların kıyısında olduğunu, hayatının ufuk çizgisini göreceğini ve dengeli hareket etmesi gereken olay veya durumların olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kimsenin uçurumla ilgili olarak anlatacağı farklı detaylar rüya tabirini değiştirebilir veyahut tabire farklı anlamlar kazandırabilir.

Rüyada Uçurumdan Atlamak

Rüya sahibinin bir probleminden sürekli kaçtığına, kimseden yardım istemediğine, gereksiz gururunun hayatında yarattığı boşluğa delalet eder. Rüyada uçurumdan atlayan kişi rüya sahibi değil de tanıdık biriyse; görülen kişinin çözümleyemediği bir sorununa şahit olacağınıza ama elinizden bir şey gelmeyeceği için oluşacak üzüntüye habercidir.

Rüyada Uçurumda Uyumak

Uçurumda uyuduğunu gören kimseler; hayatlarını olasılıklara göre yaşamaya meyletmiş kişiler olup, tehlikeyi hayatınıza çekmek için adeta kendi içinizde savaş verdiğinizin bir göstergesidir. Uçurumda uyuyan başka birisini görmek ise sosyal çevrenizden sevdiğiniz bir kişinin ya da bir akrabanın az bir ömrü kaldığına, helalleşmek gerektiğine delildir.

Rüyada Birini Uçurumdan İtmek

Rüya sahibinin bir iyiliğe ön ayak olabilecekken bunu yapmadığına, kişinin kısmetini kısıtlamaya çalıştığına işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.