Rüyada Uçuk Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Uçuk Görmek

Okunma Sayısı: 197

Rüyada Uçuk Görmek

Rüya sahibinin büyük korkuları olduğuna delildir. Rüyada uçuk görmek rüya sahibinin kendini içinde gördüğü durumlara ve olaylara göre verdiği detaylarla farklı anlamlar da taşıyabilmektedir.

Rüyada Dudağının Uçukladığını Görmek

Rüya sahibinin başına bir musibet geleceğini, bu olaydan çok fazla korku duyacağına üstesinden gelemeyeceğini düşünmesine sebeplerinin olduğuna delalet eder. Rüya sahibi kendi dudağının uçukladığını görüyorsa uyandığında bir soğanı kesip uzağa atması belayı bıçak gibi keseceğine rivayet olunur. Rüyayı gören kimse sevdiği birisinin (tanıdığı) dudağının uçukladığını görüyor ise ondan gizlenen bir durum olduğuna ve kısa zamanda açığa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Burunda Uçuk Görmek

Rüyayı gören kimselerin harama bilerek veyahut bilmeden el uzattığına işarettir. Bu, kişinin nefsini gemleyemediğine; hırslarının kurbanı olduğuna karşı bir delildir. Rüya sahibi uçuğu kendi burnunda görüyorsa birisinin hakkına girmiş veyahut haksızlık karşısında hakkı gördüğü halde sessiz kalmış olduğunun bir göstergesidir. Burnunda uçuk görülen kişi bir başkasıysa bu; rüya sahibinin çok saf olduğuna, çevresi tarafından çok kolay kandırıldığına bir göstergedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.