Rüyada Tuvalet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tuvalet Görmek

Okunma Sayısı: 197

Rüyada Tuvalet Görmek

İnsanın kendi ailesinden meydana gelen sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle baş başa kalmaya, malın saklandığı depoya, dükkana işarettir. Tuvalet yalnızlık; evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada temiz tuvalet görmek; hanımının iyi hallerine, genişliği onun ahenkli ve itaatli oluşuna delalet eder. Pis ve dar tuvalet, karısının kendisinden nefret ediyor olmasına; lağımın (hela kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması, eşinin hamile bulunmasına; tuvalette mahsur olmak, vefat etmeye delalet eder.

Rüyada eğer tuvalet geniş pak ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizliği kadınının iyi halli; genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise kadınının iyi olarak

övülmesine işarettir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, kadınının kendisinden nefret etmesine işarettir.

Rüyada eğer tuvalet pis kokuyorsa, kadınının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına işarettir, Tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin kadınının tedbirli oluşuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarf etmesinden meneder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.