Rüyada Turşu Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Turşu Görmek

Okunma Sayısı: 208

Rüyada Turşu Görmek

Rüyada turşu görmek insanın çok istediği bir işten beklediği iyi neticeleri alamayacağını, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Rüyada turşu kurmak, haram para kazanacağına işaret eder. Turşuyu kaba koyan şahıs mutlu olamayacağı bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada turşu yaptığını görmek, kötü kimselerin ahlakı ile ahlaklanmaya, mal/mülkü israf etmeye, sözünden caymaya, dinden yüz çevirmeye; rüyada turşu yiyecek bolca rızka, hastanın turşu yemesi iştahının açılmasına ve iyi bulunmasına delalet eder.

Rüyada turşu yediğini görmek: İnsanın oldukça istediği bir işten beklediği iyi neticeleri alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Rüyada turşu oluşturmak, haram para kazanacağına işaret eder. Turşuyu kaba koyan kişi mutlu olamayacağı bir evlilik yapacağına delalet eder

Rüyada turşu insanın çok beğendiği, istediği fakat içyüzü hiçte iyi olmayan bir şeydir. Rüyasında turşu yaptığını görmek; kabul eden kimse, haram mal ya da haram para alır. Turşuyu kaba koyan veyahut kapta kabul eden kimse ise kendisine layık olmayan biriyle evleneceğine delalet etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.