Rüyada Tünel Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tünel Görmek

Okunma Sayısı: 196

Rüyada Tünel Görmek

Rüyada bir tren ile tünelden geçtiğini gören bir kimsenin üzüntülü ve tasalı günler yaşadığına ve bu günlerin yakın zamanda son bulmasına, darlıktan sonra feraha ermeye, huzura kavuşmaya, sevdiği insanla bir araya gelmeye, dargınların barışmasına, işsiz bir kimsenin yakın zamanda kendisine uygun iş bulmasına delalet eder. Rüyayı gören kimse bir tüccar ise dışarıda olan parasını tahsil etmeye elinin darlığının son bulmasına delalet eder.

Rüyada Karanlık Bir Tünelden geçmek Görmek

Rüyada karanlık bir tünelden geçtiğini gören kimsenin gerçek hayatta sabırsız ve macera sever bir kimse olduğuna delalet eder. Yakın zamanda sonu belli olmayan bir maceraya atılacağına delalet eder. Karanlık bir tünelden çıktığını gören kimsenin zor bir işin üstesinden gelmesine ve tüm darlıklardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Uzun Tünel Görmek

Rüyada uzun bir tünel görmek gerçek hayatta büyük işler yapmaya, birileri ile anlaşmaya varmaya, iyi ameller yapan salih bir kul olmaya, hasta bir kimsenin iyileşmesine, yatan kimsenin kalkmasına, güzel bir akıbet yaşamaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.